• PACZKOMAT
bardzo dobre rękawice pożarnicze
bardzo dobre rękawice pożarnicze
profesjonalne rękawice pożarnicze

Rękawice pożarnicze SEIZ FIRE-FIGHTER ANATOMIC PBI S

450,00 zł brutto
365,85 zł netto

SEIZ FIREFIGHTER ANATOMIC PBI S - rękawice pożarnicze dedykowane profesjonalistom

Rękawice zapewniają wysoki poziom ochrony wraz z doskonałym czuciem, chwytnością i komfortem noszenia. Rękawice zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, takich jak PBI®, NOMEX® i Kevlar® oraz dodatkowo wyposażono w wodoodporną, oddychającą, odporną na przenikanie bakterii i patogenów krwi, zgodnie z NFPA 1971:2018, membranę PTFE® od Porelle®. Dzięki tak dobranym materiałom, rękawice doskonale chronią dłonie użytkowania. Są odporne na działanie kwasów, zasad oraz ciepło i ogień, a zastosowane w produkcji technologie sprawiają, że rękawice nie topią się pod wpływem ciepła i nie kurczą pod wpływem ognia.

SEIZ FIREFIGHTER ANATOMIC PBI S - wykonane z materiałów z najwyższej półki

Grzbiet dłoni wykonany jest z PBI® ze specjalnie opracowanym systemem SEIZ® Heat Absorber, który chroni kostki dłoni zarówno przed czynnikami cieplnymi jak i przed uderzeniem. Elementy odblaskowe umieszczone w górnej części rękawicy, zapewniają dodatkową widoczność w ciemnym lub zadymionym środowisku. Dzięki anatomicznemu kształtowi oraz specjalnie opracowanej wewnętrznej warstwie, które w trakcie użytkowania dopasowuje się do kształtu dłoni oraz solidnie połączonym warstwom, model ANATOMIC gwarantuje wysoki komfort noszenia, nawet w najtrudniejszych warunkach, gwarantując jednocześnie, że ściąganie i zakładanie rękawic nigdy nie będzie uciążliwe.

Fire-Fighter ANATOMIC PBI S to rękawice, których część chwytna została wykonana z dwustronnej Kevlar®’owej dzianiny, pokrytej specjalną warstwą silikonu w technologii SEIZ Silicone Carbon Coating®. Specjalna powłoka, którą pokryto wnętrze rękawic, zapewnia dobrą przyczepność zarówno do suchych jak i mokrych lub zaolejonych powierzchni.

Odporna na przecięcie i przyjemna dla skóry wyściółka rękawic, wykonana z Kevlar® oraz włókien szklanych, zapewnia komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Rękawice zgodnie z EN 388:2016 gwarantują użytkownikowi ochronę przed zagrożeniami mechanicznymi na poziomie 4443 E. Dzianinowy ściągacz z Kevlaru® zapewnia pewne dopasowanie i przyleganie do nadgarstka oraz łatwo mieści się pod rękawem kurtki. Szczególną cechą rękawic strażackich z rodziny ANATOMIC jest ich anatomiczne dopasowanie, które pozwala użytkownikowi zachować doskonałe czucie i chwytność, która została oceniona zgodnie z EN 420 na 4 w 5 stopniowej skali. Rękawica wykonano zgodnie z EN 659: 2003 i posiadają Świadectwo Dopuszczenia CNBOP.

Rękawice posiadają Świadectwo Dopuszczenia CNBOP nr: 4775/2022

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?