Kategorie

Rozdzielacz kulowy K-75/52-75-52 z certyfikatem CNBOP

brutto635,00 zł

netto516,26 zł

Rozdzielacz służy do rozdzielania strumienia wody tłoczonego w linii głównej składającej się z węży W-75 na dwie linie gaśnicze z W-52 oraz pozwala na kontynuowanie prowadzenia linii z odcinka W-75. To rozdzielacz "klasyczny" B-C/B/C

Nowy produkt

CNBOP
3.29 1 5 17

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 3.29 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 17

Rozdzielacz kulowy K-75/52-75-52

Świadectwo dopuszczenia CNBOP

Rozdzielacza kulowy- zastosowanie

Kiedy dojdzie do pożaru, strażacy rozpoczynają akcję ratowniczo-gaśniczą. Podstawowym narzędziem, jakie wspomaga prace strażaków jest wąż gaśniczy. Odpowiada on za podawanie wody w postaci środka gaśniczego. Każda linia główna zakończona jest rozdzielaczem. Rozdzielacz kulowy jest urządzeniem, które służy do rozdzielenia wody tłoczonej przez linię wężową na kilka pozostałych linii.

Rozdzielacz kulowy- budowa

Rozdzielacz kulowy składa się między innymi z korpusu oraz dźwigni, które wykonane zostały ze stopów aluminium. Pozostałe części z kolei, zrobione zostały ze specjalnych materiałów, które są odporne na korozję. Pokryte zostały specjalną warstwą ochronną, która trwale zabezpiecza je przed korozją. Dodatkowo korpus został wyposażony w specjalne nóżki, ich zadaniem jest zabezpieczenie przed mogącym wystąpić przewróceniem rozdzielacza. Rozdzielacz zajmuje się rozdzielaniem strumienia wody tłoczonej w linii głównej z węży W-75 na dwie pozostałe linie gaśnicze W-52, dodatkowo umożliwia kontynuowanie prowadzenia linii z odcinka W-75. Jest to klasyczny rozdzielacz B-C/B/C.

Cechy charakterystyczne

  • - Ciśnienie robocze - 0,6-1,6 MPa
    - Szczelność - 1,8 MP
    - Materiały: odlewy aluminiowe ze stopu AK 11 (AlSi 11), mosiądz MO 58, uszczelki - guma.

Certyfikacja:

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć