• PACZKOMAT
rozdzielacz 25
rozdzielacz 25
rozdzielacz dla mdp

Rozdzielacz kulowy 52/2x25

646,00 zł brutto
525,20 zł netto

Podwójny rozdzielacz kulowy do zarządzania strumieniem wody

Rozdzielacz jest bardzo istotnym elementem wyposażenia każdej jednostki strażackiej. Pozwala na zarządzanie strumieniem wody podczas wielu akcji gaśniczych, a także podczas zawodów sportowo-pożarniczych. Jego głównym zadaniem jest rozdzielenie strumienia wody z głównej linii wężowej tłocznej o średnicy węża 52 mm na dwie linie gaśnicze o średnicy węży tłocznych 25 mm. Dzięki temu Strażacy mogą kierować wodę tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

Niezależne zawory kulowe pozwalające na pełną kontrolę 

Jednym z najważniejszych atutów naszego rozdzielacza są dwa wyloty wyposażone w niezależne zawory kulowe. Umożliwiają one zamknięcie dopływu wody do każdej z linii gaśniczych osobno, co zapewnia pełną kontrolę nad strumieniem wody. 

Wysoka jakość i trwałość

Rozdzielacz kulowy wykonany jest z materiałów najwyższej jakości. Solidność wykonania sprawia, że sprzęt ten posłuży przez wiele lat. Kolor czerwony, typowy dla sprzętu strażackiego, zapewnia dobrą widoczność i łatwość identyfikacji w sytuacjach awaryjnych.

Wybierz rozdzielacz w ofercie sklepu Strefa998

Zainwestuj w podwójny rozdzielacz kulowy i zapewnij swojej jednostce strażackiej narzędzie, które zwiększy efektywność podczas akcji gaśniczych. 

Kup teraz na Strefa998 i bądź przygotowany na każdą sytuację!

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Paczkomaty InPost

    Paczkomaty InPost

    48h - 72h

    Koszt wysyłki: 13,99 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?