W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Rozdzielacz kulowy 110/2x75 -  Rozdzielacze

Rozdzielacz kulowy 110/2x75

990,00 zł brutto
804,88 zł netto

Rozdzielacz kulowy 110/2x75

Budowa i zastosowanie rozdzielacza kulkowego

Korpus i dźwignie rozdzielacza wykonane zostały ze stopów aluminium. Pozostałe części składowe rozdzielacza złożone są materiałów, które odporne są na korozję, a także trwale przed nią zabezpieczone. Korpus rozdzielacza posiada specjalne nóżki, które wpływają na jego poprawne ustawienie. Co więcej, na korpusie zaznaczone zostały kierunki otwierania i zamykania zaworów, a także kierunek, w jakim przepływa środek gaśniczy. Kiedy zawory rozdzielacza kulkowego są całkowicie otworzone, dźwignie wskazują kierunek nasad wyjściowych. Zamknięcie zaworów odbywa się za pomocą przekręcenia dźwigni o 90°. Rozdzielacz służy do rozdzielania strumienia wody, jaki tłoczony jest przez linie składające się z węży W-110, na dwie linie W-75.

Co powinno znajdować się na korpusie rozdzielacza kulkowego?

Każdy korpus rozdzielacza kulkowego powinien być wyposażony w kilka niezbędnych informacji:

Znak i nazwa producenta,
Wielkość,
Znak PN,
Rok produkcji,
Numer świadectwa dopuszczenia i znak jednostki dopuszczającej wyrób.

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć