WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki SAVA

Aktywne filtry

Poduszka SLK1

Wysokociśnieniowa pneumatyczna poduszka SLK 1 z bardzo wytrzymałym aramidowym zbrojeniem w rozmiarze 150x150mm i wysokości podnoszenia do 8 cm. 

Cena 1 526,00 zł

Poduszka SLK3

Nasze wysokociśnieniowe poduszki podnośnikowe 8 bar posiadają świadectwa CNBOP w Józefowie, dopuszczające do stosowania tych produktów w Straży Pożarnej.

Cena 2 030,00 zł

Poduszka SLK6

Poduszka SLK 6 z aramidowym zbrojeniem w rozmiarze 300x300mm z możliwością podnoszenia do 16 cm i o masie własnej 2 kg.

Cena 2 436,00 zł

Poduszka SLK10

Poduszka wysokociśnieniowa pneumatyczna SLK 10 z aramidowym zbrojeniem w rozmiarze 380x380mm o maksymalnej sile podnoszenia do 10,1 t.

Cena 3 340,00 zł

Poduszka SLK14

Nasze wysokociśnieniowe poduszki podnośnikowe 8 bar posiadają świadectwa CNBOP w Józefowie, dopuszczające do stosowania tych produktów w Straży Pożarnej.

Cena 4 059,00 zł

Poduszka SLK21

Poduszki wysokociśnieniowe wzmocnione są kordem kevlarowym. Opatentowana konstrukcji oparta o najnowsze rozwiązania zapewnia doskonałą pracę poduszek oraz długi okres użytkowania.

Cena 5 221,00 zł

Poduszka SLK25

Poduszka wysokociśnieniowa o rozmiarach 610x610 mm i maksymalnej sile podnoszenia do 25,2 t. Posiada specjalnie ryflowaną powierzchnie zapewniającą dobrą przyczepność. 

Cena 5 758,00 zł

Poduszka SLK33

Poduszka wysokociśnieniowa SLK 33 z aramidowym zbrojeniem w rozmiarze 690x690mm. Metalowe części poduszki zostały wykonane z mosiądzu.

Cena 7 995,00 zł

Poduszka SLK45

Poduszki są cienkie, lekkie i łatwe w obsłudze. Specjalnie ryflowana powierzchnia zapewnia dobrą przyczepność nawet, gdy dwie poduszki są umieszczone jedna na drugiej.

Cena 9 485,00 zł

Poduszka SLK55

Poduszka SLK 55 z aramidowym zbrojeniem w rozmiarze 870x870mm zapewnia dobrą przyczepność dzięki zastosowaniu specjalnie ryflowanej powierzchni.

Cena 13 150,00 zł

(Savatech, doo) Trelleborg Slovenija

Firma Savatech zajmuje się produkcją wyrobów gumowych. W wyniku integracji firmy z Trelleborgiem, Savatech, doo zmieniła nazwę na Trelleborg Slovenija, doo - stając się częścią Grupy Trelleborg. Trelleborg jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań i produktów technicznych wykonanych z materiałów polimerowych, które zapewniają uszczelnienie, amortyzację i ochronę w newralgicznych miejscach, w wymagających środowiskach. Firma Trelleborg Slovenija, doo opiera się na ponad 100 letniej tradycji produkcji gumy i kontynuuje produkcję przemysłowych wyrobów gumowych np. profili gumowych dla budownictwa, taśm przenośnikowych do zastosowań przemysłowych czy wyrobów formowanych dla przemysłu motoryzacyjnego, ale też  produktów ochrony środowiska i wykorzystywanych w akcjach ratowniczych,  do których zaliczają się poduszki wysokiego ciśnienia SAVA. Opatentowana konstrukcja oparta o najnowsze rozwiązania zapewnia doskonałą pracę oraz długi okres użytkowania. 

Poduszki wysokociśnieniowe SAVA

Poduszki wysokiego ciśnienia SAVA, a także inne przemysłowe produkty gumowe i opony produkowane w firmie Trelleborg Slovenija są wytwarzane z samodzielnie opracowanych mieszanek, wyróżniają się wysoką jakością i są w całości wynikiem własnego rozwoju i produkcji. Poduszki pneumatyczne SAVA powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie producenta, inwestycje w nowe technologie i ich ciągłe udoskonalanie. Najnowsze rozwiązania zapewniają doskonałą pracę poduszek oraz długi okres użytkowania. Części metalowe wykonane z mosiądzu gwarantują długoletnią trwałość. 

Wysokociśnieniowe poduszki podnoszące SAVA do zadań specjalnych

Wysokociśnieniowe poduszki ponoszące SAVA służą do podnoszenia najcięższych ładunków. Wysokie ciśnienie umożliwia wywieranie maksymalnej siły na skoncentrowanym obszarze dzięki czemu są idealne do podnoszenia sztywnych konstrukcji w ciasnych i trudnodostępnych miejsca. Poduszki wysokociśnieniowe SAVA są wykorzystywane podczas akcji ratowniczych nie tylko do podnoszenia ładunków ale również ich opuszczania, rozpierania, pozycjonowania, pchania i przenoszenia. Poduszki SAVA są bezpieczne, niezawodne, łatwe w użytkowaniu a pomimo tego, że są bardzo cienkie są niezwykle trwałe. Wysoką wytrzymałość zapewnia wzmocnieniem kordem kevlarowym natomiast ryflowana powłoka zewnętrzna odpowiada za doskonałą przyczepność.
Sklep Strefa998.pl oferuje większość dostępnych rozmiarów poduszek wysokociśnieniowych SAVA. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli na zaopatrzenie w produkty mogące sprostać każdemu zadaniu. Dostępne poduszki posiadają aktualne świadectwa CNBOP – PIB dopuszczające do stosowania w Straży Pożarnej. W ofercie znajdziecie Państwo poduszki SAVA różniące się rozmiarem i maksymalnym udźwigiem - mniejsze poduszki o maksymalnym udźwigu do 800 kg a także supermocne poduszki o udźwigu ponad 70 ton. Jeżeli zaistnieje konieczność podniesienia obiektu wyżej niż pozwoli na to jedna poduszka, wysokość podnoszenia może być zwiększona poprzez ułożenie poduszek SAVA jedna na drugiej, natomiast udźwig zwiększy ułożenie poduszek obok siebie.

Sprzęt ratownictwa technicznego SAVA

W naszej ofercie znajduje się duży wybór akcesoriów producenta, przeznaczonych przede wszystkim do ratunkowych akcji strażackich. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?