Lista produktów marki Signal

Obecnie brak produktów od tego producenta

Signal czujniki gazu dla firm i strażaków

Przedsiębiorstwo Techniczne Signal to firma specjalizująca się w projektowaniu i obsłudze czujników gazów oraz dystrybucji czujników jedno i wielogazowych dla służb ratunkowych. Od 1993 roku, konsekwentnie realizuje swoje zadania, kierując się zasadą "Przez profesjonalizm do zaufania". Firma Signal rozumie, że jej urządzenia mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa ludzi, dlatego każdy aspekt ich działalności, od projektu, przez wykonanie, aż po regularną kontrolę i utrzymanie urządzeń w pełnej sprawności, jest realizowany z największą starannością.

Czujniki gazów są precyzyjnymi urządzeniami pomiarowymi, które mają za zadanie wykrywać zagrożenia, których ludzie nie są w stanie zauważyć. Dlatego firma Signal zwraca szczególną uwagę na to, aby wszyscy pracownicy posiadali odpowiednią wiedzę i doświadczenie, a także aby każde zadanie było wykonane rzetelnie.

Firma Signal jest świadoma, że zabezpieczenie obiektu przed gazami to nie tylko czujniki, ale także elementy wykonawcze takie jak wentylacja mechaniczna, zawory odcinające, a nawet współpraca z innymi systemami, na przykład ochrony pożarowej. Dlatego ich usługi obejmują również niektóre instalacje wykonawcze, a nawet czujniki gazów i systemy bezpieczeństwa stosowane do ochrony osobistej pracowników.

Zanim powstało Przedsiębiorstwo Techniczne Signal, zajmowano się już czujnikami gazów. Oferta firmy jest szeroka i obejmuje produkty od wielu dostawców oferujących czujniki o różnych parametrach do różnych celów. Instalacje projektowane lub wykonywane przez Signal można spotkać niemal w każdej branży - od przemysłowej, przez komercyjną i infrastrukturalną, aż po komunalną, mieszkalną i nawet morską. Tysiące pracowników w Polsce korzysta z dostarczanych przez firmę przenośnych czujników gazów oraz systemów bezpieczeństwa dla osób pracujących samodzielnie. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?