WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Sintac Polska

Aktywne filtry

Zestaw "ADR Podstawowy" 70l torba

Zestaw "ADR Podstawowy" 70l zawiera minimalny zestaw środków niezbędnych do usunięcia rozlewisk olejowych i ropopochodnych. Wszystko schowane w solidnej torbie.

Zestaw "Zgodny z umową ADR" 70l torba

Zestaw "Zgodny z umową ADR" 70l torba. Awaryjny zestaw wyposażenia osobistego oraz środków ekologicznych i sprzętu do usuwania np. rozlewisk cieczy olejowych.

Zestaw "Poligonowy" 60 x 45 x 40cm pojemnik

Zestaw "Poligonowy" 60 x 45 x 40cm pojemnik zawierający m. in. preparat Sintan®, granulat Sorbent Compakt®, płachty sorbcyjne i  chodnik sorbcyjno-izolacyjny.

Sintac Polska odtłuszczanie i sorbenty

Sintac-Polska to doświadczone przedsiębiorstwo, które działa na rynku od ponad 24 lat, skupiając się na dostarczaniu produktów promujących ochronę środowiska. Kluczowym produktem firmy jest odtłuszczacz Sintan, który zdobył szerokie uznanie nie tylko wśród dużych koncernów paliwowych i Straży Pożarnej, ale także w gospodarstwach domowych. Sintan, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom i uniwersalności, efektywnie usuwa tłuste plamy z różnych powierzchni, stając się liderem w dziedzinie odtłuszczania.

Oprócz odtłuszczacza, Sintac-Polska oferuje różnorodne produkty, takie jak sorbenty olejowe, uniwersalne i chemiczne, które są niezbędne do skutecznego zarządzania wyciekami substancji niebezpiecznych. Dostarczają także środki pianotwórcze, zapory pochłaniająco-ograniczające, a także akcesoria związane z ochroną BHP i wyposażeniem magazynów, służące szeroko pojętej ochronie środowiska.

Dodatkowo, Sintac-Polska rozszerzyła swoją ofertę o usługi odbioru odpadów niebezpiecznych i usuwania awarii ekologicznych, co stanowi ważny aspekt ich zaangażowania w ochronę środowiska. Firma prowadzi również Pogotowie Ekologiczne 24H, które działa na terenie całego kraju. Ta usługa zapewnia szybką i profesjonalną reakcję na zdarzenia związane z rozlewem substancji niebezpiecznych, gwarantując bezpieczeństwo i minimalizację szkód dla środowiska.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?