W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
ŚRUBA LODOWA KSP TYTAN -  Sprzęt do rat. lodowego

ŚRUBA LODOWA KSP TYTAN

ŚRUBA LODOWA KSP TYTAN

Ratownictwo lodowe nigdy nie jest prowadzone w środowisku bezpiecznym. Niezależnie od umiejętności ratownika i ostrożności w podejmowaniu działań zawsze istnieje prawdopodobieństwo załamania lodu co może wywołać skutek w postaci tonięcia a dalej wychłodzenia czy hipotermii a także odmrożenia części ciała. Dlatego tak istotnym jest wykorzystywanie sprzętu asekuracyjnego dedykowanego do pracy na lodzie. ŚRUBA LODOWA KSP (długość ok. 20cm) do zakładania punktów asekuracyjnych na lodzie jest dedykowana przede wszystkim do wspinaczki górskiej - jednak znajdzie swoje zastosowanie również w ratownictwie lodowym. Produkt (w tym oczko do przewlekania liny) wykonany został w całości z tytanu, przez co jest bardzo wytrzymały i daje pewny zaczep liny asekuracyjnej. Specjalna konstrukcja pozwala na natychmiastowe wkręcenie śruby w lód za pomocą zaledwie kilku obrotów.

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć