W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
KOLCE LODOWE KSP110 -  Sprzęt do rat. lodowego

KOLCE LODOWE KSP110

KOLCE LODOWE KSP110

KOLCE LODOWE

Są istotnym elementem bezpieczeństwa dla ratowników, znajdują zastosowanie w nurkowaniu podlodowym, wędkarstwie podlodowym oraz u osób uprawiających różne dyscypliny sportowe na zamarzniętych akwenach. Produkt jednorazowy.

Ratownictwo lodowe

Działania prowadzone w ramach ratownictwa lodowego są szczególnie niebezpieczne i wymagają użycia specjalistycznego sprzętu. Środowisko pracy niesie ryzyko załamania lodu co w konsekwencji może doprowadzić do wychłodzenia i hipotermii a także odmrożenia części ciała. Jeżeli już dojdzie do takiej sytuacji, dzięki kolcom lodowym łatwiejszym będzie ponowne wspięcie się na lód po jego załamaniu i skrócenie czasu pobytu w lodowatej wodzie. Kolce lodowe pomogą też w przemieszczaniu się po lodzie np. na saniach lodowych. Kolce powinny znaleźć się w ekwipunku każdego ratownika ale też nurka czy wędkarza podlodowego.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć