WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Maska krtaniowa rozmiar 4 -  Sprzęt szkoleniowy dla KM/KP PSP

Maska krtaniowa rozmiar 4

27,00 zł brutto
21,95 zł netto

Maska krtaniowa dróg oddechowych w rozmiarze 4

Maska krtaniowa dróg oddechowych

Maski krtaniowe są wyrobami medycznymi służącymi do użytku jednorazowego. Stosuje się je w celu zachowania drożności dróg oddechowych w sytuacji, kiedy pacjent jest w stanie znieczulenia bądź nieświadomości. Maska krtaniowa stosowana jest najczęściej przez anestezjologów (do podania tlenu lub gazu znieczulającego), ale korzystają z niej również ratownicy medyczni podczas przeprowadzania resuscytacji krążeniowo-oddechowej - w celu uzyskania efektywnej wentylacji.

Jednorazowa maska krtaniowa do ratownictwa medycznego w rozmiarze 4

Rozmiar maski jest dobierany w zależności od wagi pacjenta dlatego pierwszą czynnością jaką należy wykonać przed jej użyciem jest orientacyjne określenie wagi poszkodowanego. Źle dobrany rozmiar maski może skutkować przedostawaniem się powietrza wokół mankietu.
Maska krtaniowa dróg oddechowych w rozmiarze 4 jest zazwyczaj wykorzystywana do przeprowadzenia wentylacji zastępczej przeciętnej kobiety (waga 50-70kg). Składa się z plastikowej rurki powietrznej, połączonej z mankietem uszczelniającym. Rurka zakończona jest łącznikiem, umożliwiającym połączenie z resuscytatorem i dalej podanie tlenu.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?