WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki TFT

Obecnie brak produktów od tego producenta

TFT wysoka jakość i wsparcie

Firma TFT, założona ponad 50 lat temu, jest innowacyjnym producentem sprzętu strażackiego. Jej głównym celem jest dostarczanie nowych pomysłów, które pomagają strażakom ratować życie i chronić mienie w sposób bezpieczny i efektywny​.

TFT oferuje szeroką gamę produktów, które obejmują m.in. zawory pomp strażackich, wytwornice piany, filtrację powietrza, a także prądownice.
Jedną z głównych wartości firmy TFT jest edukacja. Firma wierzy, że dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji klientom jest kluczowe, dlatego stara się udzielać odpowiedzi na wszystkie pytania i dostarczać najlepsze, najdokładniejsze informacje​​.

Obsługa klienta jest również priorytetem dla TFT. Firma dąży do zapewnienia kompetentnego i pomocnego wsparcia przed i po sprzedaży, dając klientom możliwość dokonania najlepszego wyboru, serwisując produkty i utrzymując je w działaniu przez wiele lat​​.

TFT jest również zaangażowana społecznie, wspierając organizacje takie jak MAAC i Hoosier Burn Camp. Firma wierzy, że ratowanie życia i ochrona mienia to więcej niż tylko produkcja narzędzi. Dlatego wspiera organizacje, które wspierają strażaków, którzy doznali fizycznych lub psychicznych urazów związanych z ciężkim oparzeniem​.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?