Lista produktów marki Topserw

Obecnie brak produktów od tego producenta

Topserw bezpieczeństwo i jakość 

Topserw to firma, której działalność opiera się na dwóch nierozerwalnie związanych ze sobą słowach: „odpowiedzialność” i „bezpieczeństwo”. Firma ta podkreśla, że bez odpowiedzialności nie ma bezpieczeństwa, a bez bezpieczeństwa nie ma mowy o odpowiedzialności. Dlatego naczelną zasadą Topserw jest pełna odpowiedzialność za wszystkie urządzenia i produkty, które poprawiają bezpieczeństwo firm, pracowników i kontrahentów. Działają w tej branży od 1997 roku, dostarczając skuteczne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, ochrony zdrowia i życia pracowników. Oferują nie tylko same produkty, ale też pełną obsługę, serwis, magazynowanie materiałów niebezpiecznych oraz wszelkie wyposażenie, które jest niezbędne do organizacji miejsca pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.

Wszystkie produkty, które dystrybuują, spełniają wszelkie polskie i europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Każda firma, z którą współpracują, posiada certyfikat ISO 9001, wymagane atesty i dopuszczenia. Podobne wymagania stawiają sami sobie, dlatego ich handlowcy posiadają certyfikaty Audytorów Wewnętrznych Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2015 TÜV SÜD i mogą przeprowadzić dla klientów bezpłatny audyt środowiskowy. Od roku 2004 mogą chwalić się Certyfikatem Systemu Jakości PE-EN ISO 9001:2015.

Topserw oferuje między innymi:
• myjki do oczu i twarzy oraz natryski bezpieczeństwa,
• wanny wychwytowe,
• sorbenty polipropylenowe,
• magazyny i regały na chemikalia,
• komory grzewcze,
• pojemniki do przechowywania substancji niebezpiecznych i łatwopalnych,
• szafy ognioodporne i zabezpieczające,
• maty ergonomiczne,
• latarki i narzędzia przeznaczone do pracy w strefach EX.

Firma dostarcza również rozwiązania pozakatalogowe, dokładnie dostosowane do potrzeb klientów. Zapewniają wsparcie na każdym etapie - od obsługi sprzedażowej po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Szkolą również w zakresie stosowania sorbentów polipropylenowych. Pracownicy Topserw regularnie biorą udział w kursach organizowanych przez producentów, a następnie prowadzą bezpłatne prezentacje produktowe i szkolenia. Firma działa na terenie całego kraju.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?