WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki VM Footwear

Aktywne filtry

Buty specjalne RED FIGHTER

Buty specjalne strażackie RED FIGHTER z membraną. Buty wykonane z hydrofobowej skóry bydlęcej, wyposażone w oddychającą i termo-izolującą membranę Free-Tex.

Cena 709,00 zł

Buty specjalne Black Fighter

Innowacyjna, gumowa podeszwa BUTÓW SPECJALNYCH BLACK FIGHTER jest antyelektrostatyczna, antypoślizgowa, odporna na temperaturę (do 300°), oleje i płomienie.

Cena 871,01 zł

Buty VM Footwear: wiodące rozwiązania w obuwiu dla Straży Pożarnej

W świecie pełnym niebezpieczeństw, VM Footwear jest dumna z dostarczania obuwia i rękawic ochronnych, które przewyższają standardy bezpieczeństwa. Firma rozumie wymagania i ryzyko związane z pracą w straży pożarnej i stawia na czele jakość, zróżnicowanie produktów oraz wysokiej klasy obsługę klienta. Za pomocą najnowszych technologii i innowacji, VM Footwear tworzy i dostarcza produkty o najwyższym standardzie. Wiemy, jak ważne jest dla straży pożarnej, aby polegać na ich sprzęcie - dlatego nasze buty są wyposażone w funkcje zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, wytrzymałości i komfortu.

Produkty firmy VM Footwear - nowe standardy dla Straży Pożarnej

Jednym z flagowych produktów VM są buty specjalne Black Fighter – nowość na polskim rynku strażackim. Wykonane z hydrofobowej skóry licowej, wyposażone w oddychającą membranę Free-tex i antypoślizgową podeszwę MICHELIN, zapewniają ochronę na najwyższym poziomie. Natomiast buty strażackie Red Fighter marki VM oferują podobną ochronę, lecz z niższą cholewką i bez ochrony przed przecięciem pilarką, co czyni je doskonałym rozwiązaniem do mniej wymagających akcji. 

BLACK FIGHTER – buty specjalne, stworzone z myślą o najbardziej wymagających warunkach. Wykonane z hydrofobowej skóry bydlęcej Crazy Horse, gwarantują długotrwałą ochronę i wytrzymałość. Antyelektrostatyczna, antypoślizgowa podeszwa firmy MICHELIN, odporna na temperaturę do 300°C, oleje i płomień, gwarantuje bezpieczeństwo i pewność kroku. Dzięki dwóm systemom sznurowania i zamkowi błyskawicznemu YKK, buty te są łatwe do założenia i dopasowania. Elementy odblaskowe poprawiają widoczność, a warstwa antyprzecięciowa zapewnia dodatkową ochronę. RED FIGHTER – buty strażackie, łączące funkcjonalność z wygodą. Wykonane z hydrofobowej skóry bydlęcej, z antyelektrostatyczną i antypoślizgową podeszwa od MICHELIN, są odporne na gorące temperatury do 300st. Kevlarowa, antyprzebiciowa wkładka o anatomicznym kształcie, pokryta lekką pianką poliuretanową, zapewnia komfort noszenia przez cały dzień. Podobnie jak w przypadku modelu Black Fighter, posiadają one podwójny system zapinania, co ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.
Na każdym etapie produkcji, od wyboru surowców po kontrolę jakości, zawsze staramy się zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości. Wszystko to, przy zachowaniu konkurencyjnych cen, sprawia, że VM Footwear jako wytwórca szerokiej gamy wysoko wyspecjalizowanego obuwia,  jest wyborem nr 1 dla strażaków szukających niezawodnego, bezpiecznego i wygodnego obuwia.

VM Footwear buty robocze dla straży w ofercie sklepu Strefa998.pl

W naszym sklepie znajdą Państwo obuwie strażackie marki VM Footwear - sztandarowe buty VM dla wymagających klientów - strażaków. Black Fighter i Red Fighter to najwyższy poziom środków ochrony indywidualnej. Wysokiej jakości buty robocze dla straży są dostępne w sklepie internetowym i stacjonarnym. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?