WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki VöLKL

Aktywne filtry

Buty specjalne strażackie - VÖLKL

Podczas swoich działań, musisz być w stanie skupić się w pełni na swoich obowiązkach. Dlatego produkty VÖLKL zostały zaprojektowane, aby zapewnić Ci maksimum ochrony, będąc jednocześnie jak najmniej odczuwalnymi. Naszym celem jest, abyś zapomniał, że masz na sobie buty. Łatwość zakładania, przyjemny klimat dla stóp, niezwykła izolacja i amortyzacja to tylko niektóre z cech produktów VÖLKL Professional. 

Klucz do naszego sukcesu tkwi w designie naszych podeszew. Jako jedyny producent w branży, polegamy na bezpośrednio wtryskiwanych podeszwach zrobionych z gumy i poliuretanu. Dzięki zwiększonej zawartości poliuretanu w podeszwie, buty VÖLKL są lekkie, doskonale amortyzują i mają doskonałe właściwości izolacyjne przeciwko ciepłu i zimnu.

Buty strażackie skórzane VÖLKL PRIMUS 21

Poznaj sztandarowy produkt Völkl - buty strażackie Primus 21 – niezrównane pod względem komfortu i bezpieczeństwa. Wykonane z gładkiej i wodoodpornej skóry o grubości od 2,4 do 2,6 mm, te buty są nie tylko wytrzymałe, ale także estetyczne. Srebrne taśmy odblaskowe i nici z Nomexu dodają funkcjonalności i zwiększają widoczność w trudnych warunkach. But jest lekki i komfortowy.

Innowacyjny system sznurowania z zamkiem ułatwia szybkie czyszczenie butów, co jest kluczowe dla utrzymania ich w doskonałym stanie. Wewnątrz buta znajduje się membrana Sympatex® HIGH2OUT, która jest przyjazna dla środowiska, oddychająca, odporna na działanie substancji chemicznych zgodnie z normą EN368 oraz zapobiega dostaniu się wody do środka buta.

Dzięki anatomicznemu kształtowi, buty Primus 21 gwarantują wygodę użytkowania. Wyprofilowana pięta buta wraz z dodatkowym paskiem do łatwego i szybkiego zakładania sprawiają, że jest to idealne obuwie dla strażaka.

Buty te są wyposażone w stalowe noski zabezpieczone PPE, wytrzymałe na uderzenia do 200J, co zapewnia dodatkową ochronę. Anatomiczna, wyjmowana wkładka jest wstępnie ukształtowana i wzmocniona usztywniaczem dla dodatkowego komfortu.

Podeszwa butów Primus 21 jest wykonana z natryskiwanej gumy, która jest samoczyszcząca i odporna na oleje, ścieranie i paliwa (olej, benzyna), a także kwasoodporna.

Obuwie strażackie Primus 21 to perfekcyjne połączenie wytrzymałości, ochrony i komfortu. Zaufaj jakości Primus 21 i zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas każdej interwencji strażackiej. To jedyny w swoim rodzaju profesjonalny but strażacki do użytku w ekstremalnych akcjach. Produkt posiada Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

VÖLKL Professional nie idzie na kompromis: Wszystkie nasze buty strażackie spełniają najwyższe standardy. Przewyższają one zdecydowanie wymagania określone w normie EN 15090:2012.

Jakość Made in Germany: Nasze buty strażackie podlegają ścisłej kontroli jakości, dlatego są rozwijane i produkowane w Niemczech. Wybierając buty VÖLKL, wybierasz produkt najwyższej jakości, zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników obuwia strażackiego VÖLKL już dziś.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?