W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
ABC nurkowe (maska, fajka, płetwy) -  Zestawy ratownictwa wodnego KSRG

ABC nurkowe (maska, fajka, płetwy)

275,52 zł brutto
224,00 zł netto

ABC nurkowe (maska, fajka, płetwy)

Zestaw zawiera:

1. Maskę
2. Płetwy krótkie regulowane
3. Fajkę z zaworkiem

Wszystko opakowane jest w woreczek siatkowy (odciekowy).

Zestaw do nurkowania (maska, fajka, płetwy)


Przed rozpoczęciem działań ratunkowych w wodzie, konieczne jest zadbanie o odpowiednie wyposażenie ratowników. Dostępny w tej ofercie zestaw zawiera komplet podstawowych akcesoriów – maskę, fajkę z zaworkiem oraz płetwy krótkie regulowane – koniecznych do przeprowadzania akcji ratowniczych oraz poszukiwań pod wodą.

Podstawowy zestaw do nurkowania dla ratowników


Niezawodność, trwałość, wysoka odporność na wodę to cechy, którymi może pochwalić się zestaw do nurkowania prezentowany w tej ofercie. Komplet solidnie wykonanych akcesoriów bezbłędnie zdaje egzamin nawet w trudnych warunkach, np. w bardzo niskich temperaturach. Nasz zestaw jest lekki i zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić płynne i sprawne poruszanie się pod wodą.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć