Lista produktów marki FLIR

FLIR - światowy lider w projektowaniu i produkcji kamer termowizyjnych

Flir to firma z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem. Firma Teledyne FLIR (wcześniej FLIR Systems) jest największym sprzedawcą kamer termowizyjnych.  W użyciu jest tysiące kamer termowizyjnych na całym świecie, korzystają z nich Straże Pożarne, branże budowlane, energetyczne i motoryzacyjne.

Kamery termowizyjne FLIR w służbie bezpieczeństwa publicznego

Teledyne FLIR dąży do wzmocnienia bezpieczeństwa publicznego, dlatego znajdą one zastosowanie na rynkach rządowych i obronnych ale też przemysłowych i komercyjnych. W portfolio Teledyne FLIR obok kamer termowizyjnych znajdziemy systemy wykrywania ruchu, kamery bezpieczeństwa, radary, detektory wysokiego napięcia, wykrywacze śladów materiałów wybuchowych i zagrożeń biologicznych i wiele innych produktów, pomagających ratować życie, chronić środowisko i zwiększać produktywność.

Innowacyjne technologie FLIR gwarancją dobrego wyboru

Zaawansowane systemy i komponenty wykorzystywane w urządzeniach FLIR służących do obrazowania termicznego zapewniają bezpieczeństwo służb, niezależnie od sytuacji w jakich mogą się znaleźć Strażacy, bez narażania ich życia i zdrowia. Kamery termowizyjne FLIR to gwarancja dobrego wyboru na lata. Kamery są projektowane specjalnie dla Straży Pożarnej zgodnie z najbardziej wygórowanymi standardami, są sprawdzone i przetestowane przez setki Strażaków w Polsce. FLIR oferuje rewolucyjny system gwarancyjny 2-5-10 lat, obsługę i oprogramowanie w języku polskim, darmowe aktualizacje (przez Internet, bez konieczności odwiedzania serwisu) i wsparcie szkoleniowe.

Kamery termowizyjne FLIR Serii – K

Kamery termowizyjne FLIR produkowane są w kilku zakładach na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki, Szwecji, Estonii i Francji. Kamery FLIR zapewniają widoczność nawet w gęstym dymie i ciemnych pomieszczeniach, pozwalają na ocenę pożarową miejsca akcji, lokalizację źródeł ognia i pomiar temperatury trudno dostępnych elementów budynku, kontrolę pogorzeliska, kontrolę temperatury schładzanych obiektów itp. Kamery FLIR termowizyjne pomogą w odnajdywaniu zaginionych lub rannych osób w najcięższych i najbardziej niesprzyjających warunkach. Urządzenia do obrazowania FLIR są lekkie, przez co nie obciążają dodatkowo ekwipunku Strażaka, obrazy termalne wyświetlane są na dużym wyświetlaczu a sama obsługa jest wyjątkowo prosta – nawet w rękawicach strażackich. Użytkownicy kamer FLIR mogą łatwo dopasować urządzenie do własnych preferencji i np. ustawić najczęściej wykorzystywane funkcje lub swój własny ekran startowy. Kamery termowizyjne FLIR posiadają funkcję FSX™ - innowacyjne ulepszenie obrazu termalnego, zapewniające ostrzejszy obraz termiczny i szybszą lokalizację kształtu. Kamery FLIR Serii - K posiadają certyfikat IP 67 i są odporne na upadek z 2 metrów. Kupując jedną z kamer Serii- K otrzymujesz kompletny i wygodny zestaw umożliwiający natychmiastowe jej użycie. Dzięki oszczędnościom wynikającym ze skali sprzedaży firma FLIR oferuje kamery termowizyjne w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem kamer termowizyjnych i akcesoriów FLIR dostępnych w naszym sklepie pożarniczym Strefa998.pl.

Bateria FLIR-T199423ACC do FLIR K2

Oferujemy oryginalne, lekkie Baterie FLIR-T199423ACC dedykowane do popularnych kamer termowizyjnych FLIR K2. Bateria litowo-jonowa 3.6 V, 2.6 Ah, 9.4 Wh. 

Kamera termowizyjna Flir K2

Kamera termowizyjna Flir K2 to kompaktowe narzędzie w bardzo przystępnej cenie. Cechuje ją wiele trybów pracy oraz opatentowane dynamiczne obrazowanie (MSX).

Cena 8 999,00 zł

Kamera termowizyjna Flir K33

FLIR przedstawia nowy, łatwy w użyciu model kamery termowizyjnej dla straży, która przy zachowaniu wciąż niskiego poziomu cenowego prezentuje niezwykle wyrazisty obraz i gwarantuje niezawodność w najtrudniejszych warunkach.

Cena 21 500,00 zł

Kamera termowizyjna Flir K45

Najnowocześniejsze rozwiązanie wśród kamer termowizyjnych sprawia, że kamera FLIR K45 jest jedną z najbardziej popularnych kamer w jednostkach straży pożarnej oraz innych zespołach ratowniczych. Doskonała jakość przekazywana na wyraźnym ekranie pozwala dostrzec najmniejsze szczegóły.

Cena 27 135,00 zł

Kamera termowizyjna Flir K55

Jest to kombinacja najlepszego na świecie obrazu termalnego, o rozdzielczości 320 x 240 pikseli z nowoczesnym małym i lekkim designem.

Cena 34 890,00 zł

Kamera termowizyjna Flir K65

K65 spełnia najwyższe standardy co pozwala na pracę w strefach zagrożenia wybuchem. Możliwość nagrywania pozwoli nam po akcji przeanalizować podjęte działania.

Cena 42 940,00 zł

Ładowarka - uchwyt do zabudowy K2

Idealnym rozwiązaniem do oszczędności miejsca w samochodzie będzie dwufunkcyjna Ładowarka - uchwyt do zabudowy, dedykowana do kamery termowizyjnej FLIR K2.

Cena 1 999,00 zł

Ładowarka - uchwyt do zabudowy Kxx

Prezentujemy Ładowarki samochodowe - uchwyty do zabudowy Kxx. Instalacja ładowarki w pojeździe pozwoli na utrzymanie kamery FLIR w ciągłej gotowości do użycia.

Cena 4 765,00 zł

Ładowarka-uchwyt do zabudowy FLIR K1

Ładowarka-uchwyt do zabudowy, wyposażenie dodatkowe do kamer FLIR K1. Ładowarka nadaje się do instalacji elektrycznej 12V/24V. Szybka i prosta instalacja.

Linka zaczepowa - Retraktor

Linka zaczepowa - Retraktor  to dodatkowe wyposażenie do kamer termowizyjnych FLIR K1. Praktyczny i przydatny gadżet dla Strażaków.

Cena 490,00 zł

Pirometr graficzny Flir TG 165X

Pirometr graficzny FLIR TG165X to model pośredni między pirometrami mierzącymi temperaturę w jednym punkcie, a legendarnymi kamerami termowizyjnymi FLIR.

Cena 2 152,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?