uchwyt do zabudowy FLIR K1

Ładowarka-uchwyt do zabudowy FLIR K1

Uchwyt do zabudowy FLIR K1 - do kamery termowizyjnej

W Strefa998 doskonale rozumiemy, jak ważne jest posiadanie niezawodnego sprzętu w trudnych warunkach. Dlatego oferujemy ładowarkę-uchwyt do zabudowy FLIR K1, która jest doskonałym uzupełnieniem do kamer termowizyjnych FLIR K1.

Doskonałe dopasowanie i uniwersalność

Ładowarka-uchwyt FLIR K1 została stworzona tak, aby idealnie pasować do kabin pojazdów oraz wszelkich pomieszczeń sprzętowych. Jej kompaktowa i przemyślana budowa sprawia, że może być zamontowana w dowolnym miejscu, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do kamery termowizyjnej. Niezależnie od tego, czy instalujesz ją w wozie strażackim, czy w stacjonarnym centrum dowodzenia, ładowarka-uchwyt spełni swoje zadanie.

Wysoka jakość wykonania

W Strefa998 kładziemy duży nacisk na jakość oferowanych produktów. Ładowarka-uchwyt cechuje się wysoką jakością wykonania. Solidne materiały i precyzyjne wykończenie sprawiają, że uchwyt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki pracy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja kamera termowizyjna zawsze będzie w pełni naładowana i gotowa do działania.

Szybka i prosta instalacja

Kolejnym atutem produktu jest łatwa i szybka instalacja. Uchwyt został zaprojektowany tak, aby montaż był intuicyjny i nie wymagał specjalistycznych narzędzi ani wiedzy technicznej. Dzięki temu oszczędzasz czas i możesz skupić się na wykonywaniu swoich obowiązków, mając pewność, że sprzęt jest prawidłowo zamontowany i bezpieczny w użytkowaniu.

Ładowarka-uchwyt FLIR K1 nadaje się do instalacji elektrycznej o napięciu 12V/24V

Wybierz jakość na Strefa998

Jeżeli chcesz zapewnić swojej kamerze termowizyjnej FLIR K1 ciągłe zasilanie oraz bezpieczne przechowywanie, ładowarka-uchwyt do zabudowy, dostępna w Strefa998  będzie odpowiednim wyborem. Inwestując w nasz produkt, zyskujesz pewność, że Twoje urządzenie będzie zawsze gotowe do pracy.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?