Ładowarka - uchwyt do zabudowy Kxx -  Kamery termowizyjne

Ładowarka - uchwyt do zabudowy Kxx

4 999,00 zł brutto
4 064,23 zł netto

Uchwyt do ładowania kamer FLIR w wozie strażackim

Ładowarki są bardzo przydatnym wyposażeniem wozów strażackich oraz dla Strażaków korzystających z kamer FLIR. Dzięki instalacji tego rodzaju sprzętu w pojeździe zapewniona jest ciągła gotowość kamery do użycia.

Wyjątkowe cechy ładowarki

Oferowana przez nas ładowarka jest kompaktowa i mobilna. Została stworzona z wysokiej jakości materiałów. Nie zawodzi i może towarzyszyć Strażakom w każdym momencie, a już w szczególności podczas wyjazdu do akcji pożarniczej, gdzie potrzebna jest naładowana kamera termowizyjna. 

Kamery od Teledyne FLIR

Teledyne FLIR to lider w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań termowizyjnych, umożliwiających użytkownikom maksymalne wykorzystanie potencjału ich kamer. Firma stale rozwija swoje technologie, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku i potrzebom klientów na całym świecie.

Rola kamery termowizyjnej FLIR

Kamera termowizyjna FLIR umożliwia monitorowanie temperatury otoczenia. To właśnie dzięki niej możliwe jest wykrywanie pożarów. Jej zastosowanie bardzo mocno zwiększa efektywność i bezpieczeństwo wielu operacji ratunkowych. Dlatego tak ważne jest, aby w trakcie podróży do miejsca akcji kamera była zawsze naładowana.  

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?