WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

 • PACZKOMAT
Elektrody Zoll AED 3 CPR Universal (dorosły/dziecko) - AED Zoll

Elektrody Zoll AED 3 CPR Universal (dorosły/dziecko)

1 090,00 zł brutto
1 009,26 zł netto

Elektrody do defibrylatora ZOLL AED 3

Elektrody AED

Uniwersalność elektrod AED polega na tym, że dają możliwość wyboru trybu dorosły lub dziecko (poprzez naciśnięcie jednego przycisku) przez co w sytuacji, kiedy pomocy wymaga dziecko, również możemy zastosować to urządzenie, bez potrzeby kupowania oddzielnego defibrylatora pediatrycznego lub elektrod pediatrycznych.

Elektrody do AED

Wybór odpowiednich elektrod do naszego defibrylatora może stanowić niemały problem. Elektrody muszą być dobrane zarówno do sytuacji użytkowania ich oraz odpowiedniego modelu defibrylatora. Elektrody do defibrylatora to niezbędne akcesorium do przeprowadzenia defibrylacji. Przy wyborze należy sprawdzić jakich elektrod potrzebujemy do naszego modelu defibrylatora. Dostępne w ofercie elektrody posiadają żel przewodzący tj. hydrożel polimerowy. Dodatkowo atutem elektrod AED jest ich uniwersalność – są odpowiednie dla dorosłych oraz dla dzieci.

Defibrylator Zoll AED 3

Zoll AED 3 jest półautomatycznym, zewnętrznym defibrylatorem AED przeznaczonym do zastosowania zarówno u osób dorosłych jak i u dzieci. Urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze. Podczas udzielania pierwszej pomocy defibrylator za pomocą komunikatów dźwiękowych i wizualnych przeprowadza ratującego przez cały proces np. instruuje co do częstotliwości i głębokości ucisków klatki piersiowej. Podczas częstego użytkowania elektrody AED zużywają się, dlatego oferujemy Państwu dodatkowe elektrody do defibrylatora.

Specyfikacja produktu

uniwersalne (dla dorosłych i dzieci)
do 5 lat żywotności
żel przewodzący – hydrożel
polimerowy czynnik przewodzący – cyna
długość kabli: 142 cm

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?