WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

AED Zoll

AED Zoll

Firma ZOLL® jest producentem urządzeń medycznych i rozwiązań programowych pomagających w rozwoju opieki w nagłych wypadkach i ratowaniu życia, kierowanych do pracowników medycznych, ratowników, strażaków, ale też zwykłych obywateli. Chociaż nadal posiadamy obawy czy ich użycie nie spowoduje większej szkody niż pożytku oraz czy prowadzony przez nas masaż serca jest prawidłowy - powinniśmy je porzucić! Urządzenia są na tyle wyspecjalizowane, że prawdopodobieństwo nieprawidłowego użycia jest minimalne. Defibrylatory Zoll AED 3 SEMI lub ZOLL AED PLUS z CPR-d analizują EKG pacjenta i same decydują o podaniu impulsu elektrycznego a dodatkowo posiadają funkcję kontroli masażu klatki piersiowej.  Defibrylatory Zoll nadzorują głębokość i tempo ucisku. Za pomocą prostych komunikatów kierują czynnościami ratownika w taki sposób aby były one wykonane prawidłowo. 

Akcesoria do defibrylatorów AED Zoll

Defibrylatory Zoll mogą być ładowane za pomocą ogólnodostępnych baterii litowych, które bez problemu możemy zakupić i samodzielnie wymienić. Wraz z defibrylatorem Zoll AED 3 SEMI  oferujemy Państwu zestaw zawierający 10 sztuk baterii zapewniających 300 defibrylacji - Baterie do defibrylatora Zoll AED PLUS (komplet). Innym rodzajem jest ładowanie defibrylatora za pomocą jednorazowej, nieładowalnej baterii takiej jak Bateria ZOLL AED 3 Battery Packdedykowanej do defibrylatora Zoll AED 3 SEMI. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów do defibrylatorów Zoll.

Rozwiń opis

Aktywne filtry

Defibrylator ZOLL AED PLUS z CPR-d

Półautomatyczny Defibrylator ZOLL AED PLUS z CPR-d jest łatwy w obsłudze. Udzielający pomocy otrzymuje komunikaty w jaki sposób przeprowadzić dane czynności.

Cena 6 615,00 zł

Defibrylator Zoll AED 3 SEMI

Defibrylator Zoll AED 3 SEMI z funkcją Real CPR Help kierującą czynnościami ratownika i uniwersalnymi (dla dorosłych i dzieci) elektrodami CPR Uni-padz™.

Cena 7 999,00 zł

Bateria ZOLL AED 3 Battery Pack

Oferujemy Baterie do defibrylatora ZOLL AED 3 Battery Pack. Bateria litowo-manganowa, nieładowalna. Żywotność 140 wyładowań/6 godzin ciągłego monitorowania.

Cena 960,00 zł
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?