Latarka dedykowana do hełmu HEROS TITAN -  Akcesoria do hełmów bojowych ROSENBAUER

Latarka dedykowana do hełmu HEROS TITAN

375,15 zł brutto
305,00 zł netto

Latarka dedykowana do hełmu HEROS TITAN

Najmocniejsza latarka nahełmowa

Latarka dedykowana do hełmu strażackiego ROSENBAUER HEROS TITAN - hełmu nowej generacji, wytrzymującego duże obciążenia mechaniczne i ekstremalne temperatury. Hełm łączy wysoką ochronę z komfortem użytkowania.   
Całkowicie nowa latarka nahełmowa, charakteryzująca się większą siłą i bardziej optymalną jasnością świecenia oraz dłuższym czasem świecenia.  Moc świecenia można ustawić na jeden z trzech poziomów. Zastosowany rewolucyjny i niezwykle wydajny system oświetlenia LED jest przystosowany do pracy w atmosferze zagrożonej wybuchem (EX). Latarka jest lekka, przez co nie obciąża dodatkowo skorupy hełmu. Urządzenie zasilane trzeba bateriami AAA, konieczność wymiany baterii sygnalizowana za pomocą krótkich mrugnięć.

Przydatna opcja do HEROS TITAN

Zaletą zintegrowanej latarki nahełmowej jest możliwość pracy bez konieczności angażowania rąk. Latarkę można również w łatwy sposób wypiąć i używać jako latarki ręcznej (możliwa obsługa w rękawicach).

latar latark latarka rose lataarka iskra latarka kato latarka katow

rosen rosenba rosenbau rosenbaue rose

3,4 / 5
(33 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć