Rosenbauer

Aktywne filtry

Ubranie Rosenbauer FIRE MAX 3 piaskowy PBI Matrix

7 272,99Nowe Ubranie bojowe Rosenbauer FIRE MAX 3 Matrix w kolorze piaskowym wykonane zostało z materiału PBI, dającego wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Cena 7 272,99 zł

Hełm strażacki Rosenbauer Heros Titan

Hełmy strażackie Rosenbauer Heros Titan to nowa generacja hełmów pożarniczych do działań w obszarach niezurbanizowanych oraz do ratownictwa technicznego.

Cena 1 509,21 zł

Adapter mocowania maski Rosenbauer

Prezentujemy Adaptery mocowania maski Rosenbauer. Adaptery do hełmu bojowego, kompatybilne ze wszystkimi popularnymi modelami masek do aparatów powietrznych. 

Cena 102,09 zł

Skórzany podbródek do Heros TITAN

Oferujemy akcesoria zamienne do hełmów strażackich Rosenbauer Heros TITAN - wykonane ze skóry podbródki. Produkt z otworami do przewleczenia paska podbródkowego

Cena 40,59 zł

Buty Rosenbauer Tornado NEW (CNBOP)

Buty Rosenbauer Tornado NEW posiadają świadectwo dopuszczenia CNBOP. Obuwie z odblaskowymi elementami, przeznaczone do działań ratowniczych i gaśniczych.

Cena 1 337,01 zł

Prądownica ROSENBAUER 101 EN

Prezentujemy wykonane z wysokiej jakości materiałów Prądownice ROSENBAUER 101 EN, posiadające z certyfikat CNBOP. Regulowana wydajność od 130 do 400 l/min.

Cena 2 858,52 zł

Prądownica ROSENBAUER 100 EN

Prezentujemy nowoczesną, wysokiej jakości Prądownicę ROSENBAUER 100 EN. Łatwy wybór wydajności z możliwością podawania różnych typów strumieni gaśniczych.

Cena 2 804,40 zł

Prądownica ROSENBAUER 99 EN

Prądownica ROSENBAUER 99 EN charakteryzuje się niską masą (2 kg) i dużym zakresem przepływu wody od 17 do 130 l/min.

Cena 2 750,28 zł

Nasadka pianowa prądownicy ROSENBAUER 101 EN

Nasadka pianowa prądownicy ROSENBAUER 101 EN dzięki której w łatwy sposób możemy podawać pianę ciężką podczas działań gaśniczych.

Cena 1 398,51 zł

Działko wodno-pianowe Rosenbauer RB6

Przenośne Działko wodno-pianowe Rosenbauer RB6 znajdzie szerokie zastosowanie jako urządzenie do gaszenia pożarów, chłodzenia lub wytwarzania tarczy wodnej.

Cena 10 512,81 zł

Rosenbauer od 150 lat

Rosenbauer to firma, która rozumie kluczową rolę, jaką odgrywają strażacy, personel ratownictwa medycznego i technologia podczas kryzysu. Przez 150 lat, jako pionier i partner dla służb ratowniczych, dostarczamy rozwiązania na każde wyzwanie w dziedzinie przeciwdziałania pożarom i katastrofom. Każda sekunda ma znaczenie, dlatego dajemy z siebie wszystko dla tego momentu, bo wiemy, co jest potrzebne, gdy nadejdzie ten czas.
Wierzymy, że strażacy - także ochotnicy są zawsze gotowi do działania, niezależnie od świąt, rodzinnych okoliczności czy innych zobowiązań. Działając razem jako zespół, strażacy mogą polegać na sobie nawzajem, ale równie ważne jest to, że mogą zaufać i polegać na swoim sprzęcie. Nasze motto brzmi: zawsze gotowi - dzień i noc dla tego momentu.
Rosenbauer - zawsze obecny, zawsze gotowy, kiedy nadejdzie ten najważniejszy moment.

Produkty Rosenbauer

Rosenbauer oprócz produkcji pojazdów pożarniczych reprezentuje ogromne  doświadczenie w produkcji profesjonalnego wyposażenia indywidualnego strażaka-ratownika. Ich produkty są na najwyższym poziomie rynku strażackiego. Firma  istnieje od 150 lat  dostarczając nowoczesnych  rozwiązań z zakresu sprzętu i wyposażenia ratowniczo-gaśniczego. Sprzęt firmy Rosenbauer jest wykorzystywany na wszystkich kontynentach świata. Dzięki produkcji sprzętu ratowniczo-gaśniczego na najwyższym poziomie i wykorzystaniu go w różnych zdarzeniach często w ekstremalnych warunkach produkty firmy Rosenbauer cieszą się najwyższymi notowaniami na rynku pożarniczym. Zobacz, co firma Rosenbauer może Ci zaproponować. Rosenbauer plasuje się w pierwszej trójce producentów pojazdów pożarniczych. Jednak na tym ich oferta się nie kończy. Są producentami wyposażenia strażaków – hełmów, mundurów, butów i tym podobnych. Produkty firmy Rosenbauer w naszej ofercie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Polecamy ich zakup gdyż stanowią najwyższą półkę sprzętu i wyposażenia ratowniczo-gaśniczego jednostek straży pożarnej.

Oferta Rosenbauer:

■ Hełmy strażackie
■ Ubrania specjalne/bojowe
■ Rękawice strażackie
■ Buty strażackie
■ Agregaty prądotwórcze
■ Power Station
■ Wentylatory ratownicze
■ Pompy zanurzeniowe
■ Kamery termowizyjne
■ Systemy oświetleniowe LED
■ Systemy gaśnicze:
• Motopompy pożarnicze
• Ultrawysokociśnieniowy system gaśniczy
• Systemy gaśnicze POLY
• Autopompy
• System dozowania środka pianotwórczego
• Systemy piany sprężonej CAFS
• Prądownice przenośne i działka gaśnicze
• Samochodowe działka gaśnicze
• STINGER HRET
• Agregaty pompowe
• DRILL-X Wiertnicze urządzenie gaśnicze

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?