Butla stalowa 6 L / 300 bar Dräger -  Akcesoria do aparatów
Butla stalowa 6 L / 300 bar Dräger -  Akcesoria do aparatów
Butla stalowa 6 L / 300 bar Dräger z zaworem VTI /EFV -  Akcesoria do aparatów

Butla stalowa 6 L / 300 bar Dräger

1 585,00 zł brutto
1 288,62 zł netto

Butla stalowa 6 L / 300 bar Dräger

Butle na sprężone powietrze Dräger

Butle Dräger zostały zaprojektowane przy użyciu wiodących technologii i zaawansowanych materiałów. Produkty są wytwarzane przy użyciu zautomatyzowanych, sterowanych komputerowo procesów i testowane zgodnie z najbardziej zaawansowanymi procesami technologicznymi. Automatyczne gromadzenie danych pozwala na pełną identyfikację używanych materiałów i skuteczny nadzór krytycznych parametrów produkcyjnych.

Obszerny asortyment butli i akcesoriów

W asortymencie buli powietrznych znajdziemy zakres 200 i 300 barowych butli  stalowych i kompozytowych w rozmiarach od 4 L 200 bar do 9 L 300 bar z wyborem zaworów butlowych. Można również indywidualnie złożyć zestaw zgodnie z wymaganiami za pomocą konfiguratora butli. Duży wybór pozwoli na dostosowanie aparatu powietrznego do indywidualnych wymagań.
Dräger oferuje również duży wybór akcesoriów do butli powietrznych takich jak pokrowce, palety transportowe i Excess Flow Valves (EFV - zawory nadmiaru przepływu).

Kompletny i certyfikowany system wyposażenia ochronnego

Ponieważ Dräger produkuje wszystkie elementy systemu aparatów powietrznych – maski, stelaże i butle – możesz być pewien najwyższej jakości i maksymalnej wydajności. Odnosisz korzyści także z powodu możliwości otrzymania od jednego producenta pełnego wyposażenia ochrony osobistej, przebadanego i dopuszczonego do użytku. Wszystkie zestawy butli zaworowych firmy Dräger są w pełni przebadane i dopuszczone do użytku zgodnie z dyrektywą dotyczącą wyposażenia ciśnieniowego oraz PED wg normy EN 1964-1:1999.

Butla stalowa 6 L / 300 bar Dräger z zaworem VTI /EFV

Zawór nadmiarowy zabezpiecza przed  niekontrolowanym ujściem gazu z butli, do którego może dojść w przypadku niezamierzonego otwarcia lub uszkodzenia zaworu butli. Zawór gwarantuje odporność na silne uderzenie przy zachowaniu pełnej użytkowości.

Specyfikacja produktu

pojemność wodna: 6l
ciśnienie robocze: 300 bar
pojemność powietrza: 1620l
gwint: 32
trwałość użytkowa: nieograniczona
waga pustej butli z zaworem: 6,51 kg
Waga napełnionej butli z zaworem: 7,96 kg

but butl butla stal sta stalo stalow

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?