Filtry

Cena

Cena

  • 6 673,00 zł - 7 446,00 zł

Aparaty firmy Dräger

Aktywne filtry

Dräger PSS® 4000 (manometr TX)

Aparat powietrzny Dräger PSS® 4000 (manometr TX) wyposażony w m.in. automat oddechowy,podświetlany manometr TX.

Dräger PSS® 4000 (manometr analogowy)

Profesjonalny Aparat powietrzny Dräger PSS® 4000 posiada zintegrowane w stelażu węże doprowadzające powietrze i wąż manometru. Aparat z manometrem analogowym.

Cena 6 673,00 zł

Dräger PSS® 7000 (manometr analogowy)

Aparat powietrzny Dräger PSS® 7000 (manometr analogowy) kompatybilny z elektroniczną jednostką Dräger Bodyguard 7000 oraz systemem telemetrycznym PSS Merlin.

Dräger PSS® 5000 DP

Aparat powietrzny Dräger PSS® 5000 DP wyposażony standardowo w m.in. automat oddechowy, manometrem analogowy,uchwyt na automat płucny i maskę panoramiczną.

Aparat powietrzny Dräger

Nowoczesny i niezawodny sprzęt służący ochronie dróg oddechowych przed działaniem szkodliwych substancji to podstawa, niezależnie od charakteru akcji. Wiedzą o tym  Strażacy biorący udział w akcjach gaśniczych, ratowniczych czy poszukiwawczych. Poza oczywistą ochroną liczy się również komfort użytkowania i pewność, że sprzęt nie zawiedzie. Chcąc zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości sprzętu sprawdzonych producentów takich jak m.in. Dräger.

Dräger PSS® 4000, Dräger PSS® 5000, Dräger PSS® 7000

Dräger jest liderem w branży bezpieczeństwa o ponad stu letniej tradycji. Firma posiada linię produktów zgodnych z międzynarodowymi standardami jakości, które dedykowane są  specjalnie dla Straży Pożarnej. Oferowane środki ochrony indywidualnej (w tym aparaty powietrzne Dräger) są niezawodne i spełniają najsurowsze normy a przy tym są łatwe w użyciu i wygodne. Podstawowym modelem jest Dräger PSS® 4000 – najlżejszy ale równie skuteczny jak bardziej zaawansowane PSS® 5000 oraz PSS® 7000. Wszystkie modele (w różnych opcjach konfiguracyjnych) dostępne są w naszym sklepie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?