Maska gazoszczelna MSA G1
Maska gazoszczelna MSA G1
Maska gazoszczelna MSA G1
Maska gazoszczelna MSA G1 - z siatką aramidową
Maska gazoszczelna MSA G1 - specjalne zaczepy umożliwiające łatwą i szybką integrację maski z hełmem strażackim

Maska do aparatu MSA G1 (siatka aramidowa)

Maska gazowa MSA G1 z siatką aramidową

Maska przeznaczona dla Strażaków pracujących w ciężkich warunkach. Zapewnia pełne bezpieczeństwo i ochronę dróg oddechowych a przy tym wyznacza nowe standardy komfortu noszenia i oddychania.

Nowa, ulepszona konstrukcja maski do ochrony układu oddechowego umożliwia najwyższy w tej klasie produktów poziom komfortu przy oddychaniu. Maska jest lekka i kompaktowa, wygodna i trwała.
Uszczelnienie twarzy (kołnierz uszczelniający) zapewnia najwyższy komfort użytkowania i lepsze dopasowanie oraz pozwala na wywieranie minimalnego nacisku na twarz. Maska MSA G1 waży mniej o około 11 % od UltraElite.
Wnętrze maski jest zaprojektowane tak aby zapewnić niski opór oddechowy w trybie gotowości.
Maska zapewnia ponad 90 % niezakłóconego pola widzenia podczas użytkowania. Unikalny przepływ powietrza zapobiega parowaniu wizjera.
Dzięki zastosowaniu niskiego profilu maska zapewnia mniejsze ryzyko zahaczenia i lepsze rozłożenie ciężaru oraz łatwiejsze czyszczenie i konserwację.

Łatwe dopasowanie maski

Maska G1 jest dostępna w różnych rozmiarach oraz z różnymi nagłowiami co pozwala na idealne dopasowanie i dostosowanie produktu do własnych potrzeb.  Specjalne zaczepy umożliwiają łatwą i szybką integrację maski z hełmem strażackim Gallet F1XF. Maska G1 oferuje integralność z systemem aparatu oddechowego G1.

4,5 / 5
(8 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?