WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Aparaty firmy MSA

Aktywne filtry

Maska do aparatu MSA G1 (paski gumowe)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Maska do aparatu MSA G1 (siatka aramidowa)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT, który samoistnie generuje automatyczny alarm w momencie gdy wyczuje brak ruchu strażaka. Posiada wodoszczelną konstrukcję. 

Butla kompozytowa 6,8l/300bar MSA z zaworem

Prezentujemy Butle kompozytowe do aparatów powietrznych 6,9l/300 bar MSA. Butle wykonane z kompozytu węglowego, lekkie i odporne na uszkodzenia. Model z zaworem

Aparat powietrzny MSA

Podstawowym zadaniem aparatów powietrznych jest zabezpieczenie układu oddechowego przed przedostaniem się szkodliwych substancji oraz dostarczenie do organizmu świeżego powietrza. Oddychanie w aparatach oddechowych jest dodatkowym obciążeniem dla układu oddechowego Strażaka. Dlatego przy wyborze aparatu powietrznego warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania zwiększające wydajność oddychania, a co za tym idzie wpływające na wydolność zdrowie organizmu. Nie bez znaczenia jest również budowa noszaka i pasów, które powinny dawać możliwość pełnej regulacji oraz rozłożenie ciężaru sprzętu w sposób nieobciążający jednej partii ciała ale także niekrępujący swobody ruchów.

AirGoFIX z butlą stalową lub kompozytową

Z aparatem powietrznym MSA AirGoFix praca w pomieszczeniach zadymionych, gdzie w powietrzu występuje niewystarczająca ilość tlenu, ale pojawiają się lotne substancje szkodliwe nie będzie problemem. Decydując się na zakup aparatu powietrznego MSA otrzymacie Państwo kompletne urządzenie łączące komfort użytkowania (dzięki ergonomicznej płycie noszaka) z zaawansowaną technologią Single Line umożliwiającą przepływ wysokiego i niskiego ciśnienia w jednym przewodzie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?