Kategorie

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT, który samoistnie generuje automatyczny alarm w momencie gdy wyczuje brak ruchu strażaka. Posiada wodoszczelną konstrukcję. 

MSA0014

Nowy produkt

4.17 1 5 6

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4.17 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 6

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT

Następne pokolenie samodzielnego osobistego sygnalizatora bezpieczeństwa motionSCOUT wyczuwającego brak ruchu i generującego automatyczny alarm. Dla zwiększenia bezpieczeństwa alarm może być również aktywowany ręcznie.
MotionSCOUT jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Czuły, elektroniczny sensor rozpoznaje wszystkie normalne ruchy ciała. Nie wymagający konserwacji i wytrzymały motionSCOUT gwarantuje wysoką efektywność kosztów.

Łatwa obsługa

Z dwoma przyciskami obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Duży przycisk służy do ręcznego aktywowania alarmu, natomiast mniejszy do uruchomienia przyrządu. Dla dodatkowego bezpieczeństwa motionSCOUT może być wyłączony tylko poprzez naciśnięcie obu przycisków jednocześnie.

Dioda A bi-colour LED wyraźnie pokazuje gotowość urządzenia, zielony kolor wskazuje gotowość a czerwony niski poziom baterii.

Wersja z kluczem [włączenie poprzez pociągnięcie klucza na zewnątrz], zwiększa kontrolę nad ilością ratowników biorących udział w akcji. W stanowisku dowodzenia zebrane są wszystkie klucze tak aby można było kontrolować ilość biorących w akcji [np. można do tego celu użyć tablicę MSA CONTROL E 10050271].
Dzięki kontrolowaniu liczby osób w akcji, pomoc poszkodowanym ratownikom jest szybsza i skuteczniejsza.

Trwałość

Obudowa motionSCOUT jest zwarta, trwała i wodoszczelna [IP67], zbudowana tak aby stawiać opór najtrudniejszym warunkom. Zintegrowana uszczelka pomiędzy wyższą a niższą częścią obudowy, zabezpiecza przed przedostawaniem się wody do wewnątrz nawet po wymianie baterii. Dzięki klamerce z amortyzowanym zaczepem, motionSCOUT może być łatwo i bezpiecznie zaczepiony do pasa biodrowego lub barkowego.

IP67strefa (Copy).jpg

Wyróżniający System Alarmowy

Alarm główny składa się z wyróżniającego i słyszalnego alarmu z 95 dB w odległości 30 cm i bardzo jasno świecącej diody. W przypadku bezruchu, alarm wstępny rozpoczyna się po ~25 sekundach ze zniżoną fonią głośności. Po dalszych 15 sekundach bezruchu, rozpoczyna się alarm główny.

Zastosowania

Elektrownie i elektryczność
Oczyszczanie ścieków
Olej i Gaz
Papier i miazga drzewna
Przechowywanie materiałów niebezpiecznych
Przemysł farmaceutyczny
Przemysł nuklearny
Przemysł wydobywczy
Straż Pożarna

Dopuszczenia

* ATEX II 1G EEx ia IIC T3/T4 –20°C to +55°C
* GA 401-2002 [w toku]

CNBOPstrefa2 (Copy).jpg

Normy

* EMC [2004/108/EC]: EN 61000-6-2, EN 61000-6-3
* MIL-STD-810E
* Odporność na płomień zgodnie z EN 137
* EN 60529 [IP 67]
* JCDD 38 [for UK]
* Korozja: EN 60068-2-11

Dane techniczne

Wymiary: 100 x 75 x 45 mm
Waga: 250 g z bateriami

sygnaliza sygnali sygna  sygnalizato

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł