• PACZKOMAT
nasada do czyszczenia kanałów
nasada do czyszczenia kanałów
nasada do czyszczenia 52
Nasada do czyszczenia kanałów - kret

Nasada do czyszczenia kanałów

148,00 zł brutto
120,33 zł netto

Nasada do udrażniania kanałów

Nasada do czyszczenia kanałów, znana również jako "kret" 52, jest produktem często stosowanym przez Strażaków. Dzięki niej możliwe jest usuwanie szlamu i innych zanieczyszczeń, które mogą blokować kanały. W jaki sposób działa? Poprzez strumień wody, pod wysokim ciśnieniem przebija się przez warstwy brudu, udrażniając kanały i przywracając ich pełną funkcjonalność.

Łatwa obsługa i wysoka wydajność nasady

Produkt napędzany jest ciśnieniem z hydrantu lub motopompy, które przekazywane jest za pomocą węża pożarniczego. To jeszcze nie wszystko! Wyjątkowa konstrukcja nasady zapewnia wysoką wydajność. Dzięki niej Strażacy mogą szybko podłączyć ją do źródła wody i rozpocząć pracę, co jest szczególnie ważne w sytuacjach awaryjnych, gdy liczy się każda minuta.

Solidność i trwałość produktu

Nasada do czyszczenia kanałów została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość i może posłużyć przez wiele lat, zachowując pełną funkcjonalność.

Nasada może być wykorzystywana nie tylko przez Strażaków, ale także przez inne służby, które muszą radzić sobie z zatorami i zanieczyszczeniami w kanałach. 

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?