Aktualności ze świata pożarniczego na blogu strefa998.pl

RKO - pytania i odpowiedzi

Ten artykuł wyjaśnia czym jest resuscytacja krążeniowo-oddechowa oraz jak ją wykonać.

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo Pożarowe: Jak Chronić Dom i Miejsce Pracy

Poznaj kluczowe zasady bezpieczeństwa pożarowego w domu i miejscu pracy. Dowiedz się, jak zapobiegać pożarom i jakie działania podjąć w razie ich wystąpienia, aby chronić siebie i swoje mienie.

Czytaj więcej

Dotacja dla OSP z woj. podlaskiego 2024

Konkurs ma na celu wsparcie finansowe jednostek OSP w zakupie niezbędnego sprzętu, umundurowania, a także finansowanie szkoleń. Jest to inicjatywa skierowana na wzmocnienie lokalnych sił reagowania na sytuacje awaryjne. Dostępność i terminy: Wnioski o dofinansowanie można składać do 2 lutego 2024 roku. Jest to szansa dla jednostek z Podlaskiego, by uzyskać niezbędne wsparcie finansowe.

Czytaj więcej

Program 'Pomorskie OSP 2024

Województwo Pomorskie kontynuuje swoje zobowiązanie do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców, wprowadzając kolejną edycję programu "Pomorskie OSP". W 2024 roku, samorząd województwa znacząco zwiększa swoje wsparcie finansowe dla OSP, kładąc nacisk na zakup nowoczesnego sprzętu.

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo Domowe: Czujniki Tlenku węgla, Dymu i Gazu

Jeśli zastanawiasz się, jak poprawić bezpieczeństwo swojego domu, nasz najnowszy artykuł blogowy to lektura obowiązkowa dla Ciebie! Skupiamy się na życiowej konieczności – czujkach tlenku węgla, dymu i gazu. Dowiesz się, dlaczego te niewielkie urządzenia mogą uratować życie i jak działają, by chronić Twoją rodzinę przed niewidzialnymi zagrożeniami takimi jak tlenek węgla, wykrywać obecność dymu oraz wycieki gazu.

Czytaj więcej
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?