Aktualności ze świata pożarniczego na blogu strefa998.pl

Recenzja radiotelefonu Hytera PD565 Professional

Recenzja sprzętu bez którego tak naprawdę nasze działania są mocno ograniczone, skuteczność jest mniejsza, a organizacja trudniejsza. Mowa tutaj o produkcie związanym z łącznością, a dokładniej o Radiotelefonie Hytera PD 565 czyli kompaktowym, wygodnym i prostym w użytku radiotelefonie.

Czytaj więcej

#SzczepimySię z OSP

Konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych zawiera trzy elementy: 1. Premia na Start 2. Premia za Szczepienia OSP 3. OSP na Medal #SzczepimySię

Czytaj więcej

Recenzja latarki nahełmowej Mactronic M-Fire 02

Postaram się przybliżyć Wam moją recenzję latarki nahełmowej - Mactronic M-Fire 02. Latarkę użytkuję już od przeszło 3 lat i jest ze mną praktycznie na każdym zdarzeniu.

Czytaj więcej

Recenzja aparatu ochrony dróg oddechowych MSA M1

INNOWACJA, MODUŁOWOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO. Wszystkie te cechy posiada Aparat Ochrony Układu Oddechowego MSA M1.

Czytaj więcej

Czy istnieje latarka idealna? Recenzja latarki NIGHTSTICK Intrant XPP-5566

Czy istnieje latarka idealna? Moim zdaniem nie, dlaczego? Każda latarka ma wiele odróżniających ją od innych modeli funkcji. Każda wyróżnia się czymś innym ma swoje lepsze i gorsze strony, a także większy lub mniejszy potencjał w różnych aspektach. Dziś postaram się skupić na latarce, która sprosta nawet najbardziej wymagającym.

Czytaj więcej

Titan dla tytanów. Recenzja najbardziej popularnego hełmu strażackiego.

Cześć! Z tej strony Paweł, a dziś przedstawię Wam moją pierwszą na blogu recenzję hełmu strażackiego z pod szyldu czerwonej "R", który użytkuje już od ponad 1,5 roku.

Czytaj więcej

RFC POLY – systemy gaśnicze do szybkiego ataku pożarowego

Tym razem Rosenbauer wprowadza na rynek produkty przeznaczone do skutecznego gaszenia pożaru w jego krytycznych, początkowych minutach - pod nazwą systemy gaśnicze POLY.

Czytaj więcej

Wielofunkcyjny wentylator od ROSENBAUER – RTE AX B16

Wielofunkcyjny wentylator od ROSENBAUER – RTE AX B16

Czytaj więcej

Dotacje dla MDP w 2021 roku z środków MSWiA

Tryb i zasady udzielania dotacji dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w 2021 roku w zakresie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Czytaj więcej

Jak przygotować baterię Motorola do użytkowania?

Praktyczna instrukcja jak sprawnie przeprowadzić proces formatowania nowej baterii Radiotelefonu Motorola.

Czytaj więcej
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć