• PACZKOMAT
Czapka rogatywka z okutym daszkiem

Czapka rogatywka z okutym daszkiem

148,00 zł brutto
120,33 zł netto
Czas realizacji 14-30 dni
Rozmiar rogatywki:

Czapka rogatywka z okutym daszkiem 

Regulamin umundurowania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych stanowi, że w skład męskiego munduru wyjściowego i galowego wchodzi ciemnogranatowa czapka rogatywka.

Czapka rogatywka strażacka w kolorze ciemnogranatowym z okuciem na daszku, przeznaczona dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej. Czapka rogatywka wykonana jest z otoczki w kolorze ciemnoniebieskim, daszek wykończony jest srebrnym okuciem a tuż nad nim znajduje się pasek skórzany z klamerką. Na rogatywce znajduje się emblemat z logo Ochotniczej Straży Pożarnej tzw. ognik. Rogatywka wykonana jest z elanowełny, gabardyny, 55% elany, 45% wełny. Czapka może być też wykonana z następujących tkanin: elanoargona, 70% elany, 30% argony.

Czapka rogatywka powinna być dobrana zgodnie z rozmiarem głowy. Rozmiarem czapki jest obwód głowy mierzony tuż nad łukiem brwiowym. Do pomiaru najlepiej użyć miary krawieckiej. Dostępne rozmiary (cm): 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61.

Rogatywka dla strażaka

Czapka rogatywka oferowana w tym sklepie jest zgodna z regulaminem umundurowania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, co oznacza, że jest perfekcyjna dla strażaków na oficjalne okazje.

czapk

3,5 / 5
(27 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: Za darmo!

 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: Za darmo!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?