W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 89,00 zł - 206,00 zł

Czapki rogatywki i kapelusze OSP

Aktywne filtry

Czapka rogatywka z okutym daszkiem

Czapka rogatywka w kolorze ciemnogranatowym przygotowana zgodnie z regulaminem umundurowania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

Cena 140,00 zł

Kapelusz damski OSP

Kapelusz damski przeznaczony dla druhen ochotniczej straży pożarnej. Kapelusz wykonany został z tkaniny gabardyna wykończony od wewnątrz podszewką. 

Cena 89,00 zł

Mundury, czapki rogatywki, kapelusze oraz dodatki dla strażaków OSP

Rogatywki oraz inne elementy umundurowania dla Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Każdy Strażak powinien dysponować garderobą o dwojakim przeznaczeniu – strój użytkowy, w którym wyjeżdża do akcji ratowniczej oraz strój wyjściowy, gdyż oprócz uczestnictwa w akcjach ratowniczych, Strażacy z jednostek OSP muszą być przygotowani do udziału w różnego rodzaju uroczystych wydarzeniach takich jak uroczystości państwowe czy jubileusze, będące okazją do wręczenia nominacji lub przyznania odznaczeń zasłużonym.  Podczas wszelkich uroczystości, strażacy OSP są zobowiązani do noszenia specjalnych ubrań galowych. Oprócz zgodnych z wzorcami elementów mundurów wyjściowych i służbowych  (damskich i męskich) w naszej ofercie znajdują się również rogatywki, kapelusze, dystynkcje oraz szereg niezbędnych dodatków - przez co każdy Strażak znajdzie dla siebie odpowiedni produkt, wykonany z niezwykłą dokładnością, z materiałów najwyższej jakości. Zakupiona w sklepie pożarniczym Strefa998.pl odzież będzie służyła swoim właścicielom i właścicielkom przez długi czas i pozwali odpowiednio przygotować się na każdą oficjalną okazję.

Rogatywka zgodna z Regulaminem umundurowania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Wszystkie niezbędne dodatki możecie Państwo zakupić w naszym sklepie. Regulamin umundurowania ZOSP RP stanowi, że w skład męskiego munduru wyjściowego i galowego wchodzi ciemnogranatowa czapka rogatywka ze srebrnym okuciem daszka. Natomiast dla Strażaczek do mundurów wyjściowych rekomendowany jest kapelusz, również w kolorze ciemnogranatowym z naszytym emblematem z logo OSP. Naszyty na rogatywce emblemat (tzw. ognik) nie pozostawi wątpliwości jaką instytucję reprezentuje uczestniczący w uroczystościach czy obchodach Strażak.

Srebrne galony na otokach czapek rogatywek

Dodatkowe elementy pojawiające się na czapce rogatywce świadczą o zajmowanych stanowiskach w strukturach OSP. Oferujemy Państwu rogatywki OSP bez galonów, z jednym galonem, z dwoma galonami oraz z galonem i krzyżakiem umieszczonymi na denku czapki OSP. Dostępne w sklepie Strefa998.pl czapki rogatywki OSP wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Każda czapka jest posiada skórzany pasek z klamerką umieszczony nad daszkiem. Niezależnie od tego czy jesteś szeregowym członkiem OSP czy członkiem zarządu OSP lub oddziału ZOSP RP – w naszym sklepie znajdziesz odpowiednią dla siebie czapkę rogatywkę.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć