Filtry

Cena

Cena

  • 116,00 zł - 430,00 zł

Czapki rogatywki i kapelusze OSP

Aktywne filtry

Czapka rogatywka z okutym daszkiem

Czapka rogatywka w kolorze ciemnogranatowym przygotowana zgodnie z regulaminem umundurowania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

Cena 147,00 zł

Kapelusz damski OSP

Kapelusz damski przeznaczony dla druhen ochotniczej straży pożarnej. Kapelusz wykonany został z tkaniny gabardyna wykończony od wewnątrz podszewką. 

Cena 116,00 zł

Hełm paradny/ozdobny Florian

Elegancki, ozdobny hełm paradny z metalizowaną powłoką skorupy, przeznaczony dla pocztów sztandarowych i kompanii honorowych. Lekki i komfortowy w noszeniu.

Cena 429,27 zł

Czapka rogatywka

Czapka rogatywka oraz inne elementy umundurowania dla Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Strażacy z jednostek OSP muszą być przygotowani do udziału w różnego rodzaju uroczystych wydarzeniach takich jak uroczystości państwowe czy jubileusze, będące okazją do wręczenia nominacji lub przyznania odznaczeń zasłużonym. Oprócz zgodnych z wzorcami elementów mundurów wyjściowych i służbowych (damskich i męskich) w naszej ofercie znajdują się również czapki rogatywki, kapelusze, dystynkcje oraz szereg niezbędnych dodatków - przez co każdy Strażak znajdzie dla siebie odpowiedni produkt. Czapki rogatywki wykonane są z niezwykłą dokładnością, z materiałów najwyższej jakości. Zakupiona w sklepie pożarniczym Strefa998.pl czapka rogatywka będzie służyła swoim właścicielom i właścicielkom przez długi czas.

Czapka rogatywka zgodna z Regulaminem umundurowania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Wszystkie niezbędne dodatki możecie Państwo zakupić w naszym sklepie. Regulamin umundurowania ZOSP RP stanowi, że w skład męskiego munduru wyjściowego i galowego wchodzi ciemnogranatowa czapka rogatywka ze srebrnym okuciem daszka. Natomiast dla Strażaczek do mundurów wyjściowych rekomendowany jest kapelusz, również w kolorze ciemnogranatowym z naszytym emblematem z logo OSP. Naszyty na czapce rogatywce emblemat (tzw. ognik) nie pozostawi wątpliwości jaką instytucję reprezentuje uczestniczący w uroczystościach czy obchodach Strażak.

Czapka rogatywka

Dodatkowe elementy pojawiające się na czapce rogatywce świadczą o zajmowanych stanowiskach w strukturach OSP. Oferujemy Państwu czapki rogatywki OSP bez galonów, z jednym galonem, z dwoma galonami oraz z galonem i krzyżakiem umieszczonymi na denku czapki OSP. Dostępne w sklepie Strefa998.pl czapki rogatywki OSP wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Każda czapka rogatywka posiada skórzany pasek z klamerką umieszczony nad daszkiem. Niezależnie od tego czy jesteś szeregowym członkiem OSP czy członkiem zarządu OSP lub oddziału ZOSP RP – w naszym sklepie znajdziesz odpowiednią dla siebie czapkę rogatywkę.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?