Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Czapki rogatywki i kapelusze OSP

Czapka rogatywka z okutym daszkiem

Czapka rogatywka w kolorze ciemnogranatowym przygotowana zgodnie z regulaminem umundurowania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

Cena 120,00 zł

Kapelusz damski OSP

Kapelusz damski przeznaczony dla druhen ochotniczej straży pożarnej. Kapelusz wykonany został z tkaniny gabardyna wykończony od wewnątrz podszewką. 

Cena 76,00 zł

Czapki rogatywki i kapelusze dla OSP

Regulamin umundurowania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP stanowi, że w skład męskiego munduru wyjściowego wchodzi ciemnogranatowa czapka rogatywka ze srebrnym okuciem daszka. Naszyty na czapce emblemat OSP nie pozostawi wątpliwości jaką instytucję reprezentuje uczestniczący w uroczystościach czy obchodach Strażak. Natomiast dla Strażaczek do mundurów wyjściowych rekomendowany jest kapelusz, również w kolorze ciemnogranatowym z naszytym emblematem OSP. Wszystkie niezbędne dodatki możecie Państwo zakupić w naszym sklepie.

Srebrne galony na otokach czapek

Dodatkowe elementy pojawiające się na czapce rogatywce świadczą o zajmowanych stanowiskach w strukturach OSP. Oferujemy Państwu czapki OSP bez galonów, z jednym galonem, z dwoma galonami oraz z galonem i krzyżakiem umieszczonymi na denku czapki osp. Czapki OSP wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zdobione skórzanym paskiem z klamerką. Niezależnie od tego czy jesteś szeregowym członkiem OSP czy członkiem zarządu OSP lub oddziału ZOSP RP – w naszym sklepie znajdziesz odpowiednią dla siebie czapkę rogatywkę.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć