Materac próżniowy z pompką -  Deski ortopedyczne, nosze, kamizelki KED

Materac próżniowy z pompką

2 056,56 zł brutto
1 672,00 zł netto

Materac próżniowy z pompką

Stworzony do bezpiecznej stabilizacji i transportu pacjenta w wymaganym położeniu

Nosze próżniowe EM-10/RS są stworzony do bezpiecznej stabilizacji i transportu pacjenta w wymaganym położeniu. Materac wykonany z wysokiej jakości tekstyliów, powleczonych z obu stron powłoką PVC co sprawia że jest ławy do czyszczenia i dezynfekcji.
Materac może być stosowany w szerokiej skali temperatur, posiada doskonałą izolację termiczną. Produkt wielokrotnego użytku, odpowiedni dla każdego pacjenta.

Konstrukcja komorowa

Specjalna konstrukcja składająca się z dwunastu komór wypełnionych granulatem pozwala na zapobiegnie przesuwaniu się granulatu pod wpływem ciężaru poszkodowanego a co za tym idzie zapewnia jego właściwe unieruchomienie i bezpieczeństwo podczas transportu.
Część materaca stanowi ochronne podłoże mocno przytwierdzone do materaca. Podłoże wyposażone jest w 8 uchwytów do transportu i 3 pasy mocujące poszkodowanego.

Specyfikacja produktu

Wymiary: 85 cmx200 cm
Waga: 5,5 kg
Przenikalny dla promieni X

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć