Drabina nasadkowa DN-2,73 -  Drabiny
Drabina nasadkowa DN-2,73 -  Drabiny
Drabina nasadkowa DN-2,73 przystawna
Drabina nasadkowa DN-2,73 wieloprzęsłowa

Drabina nasadkowa DN-2,73

590,00 zł brutto
479,67 zł netto

Drabina nasadkowa przenośna DN-2,73

Strażacka drabina nasadowa DN-2,73 to specjalistyczne narzędzie używane przez strażaków do prowadzenia działań ratowniczych na wysokościach. Drabina ta jest wyjątkowo przydatna podczas akcji gaśniczych w budynkach oraz innych obiektach, w których konieczne jest dotarcie na wysokość. Drabina DN-2,73 składa się z trzech segmentów, z których każdy ma długość 2,73 metra.

Drabina nieoceniona przy ewakuacji

Konstrukcja drabiny jest bardzo wytrzymała. Drabina nasadowa DN-2,73 ma również bardzo praktyczne zastosowanie, ponieważ w razie potrzeby można ją łatwo i szybko rozłożyć, co pozwala na uzyskanie bardzo wysokiego punktu obserwacyjnego. W momencie, gdy strażacy muszą ewakuować osoby z wysokości, drabina ta okazuje się nieoceniona. Drabina nasadowa DN-2,73 posiada specjalistyczne zaczepy, które umożliwiają łatwe i bezpieczne umocowanie na budynku. Dodatkowo, drabina ta jest wyposażona w specjalne stopnie o podwyższonej przyczepności, co zapewnia bezpieczeństwo podczas wspinaczki. Drabina DN-2,73 to narzędzie niezbędne w pracy strażaków, którzy muszą pracować na wysokościach. Dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji i praktycznym rozwiązaniom, drabina ta pozwala na bezpieczną i skuteczną akcję gaśniczą oraz ratunkową. To narzędzie, które daje strażakom pewność, że są w stanie wykonać swoją pracę w każdych warunkach.

Przęsła w drabinie nasadkowej

Przęsła znajdujące się w drabinie można wykorzystywać pojedynczo lub łączyć je ze sobą w układzie 2, 3 lub 4 - jedno przęsło ma osiem szczebli, masa każdego z nich ma około dziesięć kilogramów. Aby uzyskać pożądaną wysokość, wystarczy prosto i sprawnie połączyć przęsła, co pozwala na szybkie przystąpienie do akcji ratowniczo-gaśniczej bez konieczności szukania drabiny o odpowiedniej wysokości.

Specyfikacja produktu

Liczba przęseł Wysokość (mm)
1 2730
2 4220
3 6710
4 8700

Materiał bocznic: tarcica sosnowa
Materiał szczebli: tarcica bukowa
Szerokość przęsła w podstawie / szczycie: 470/400
Rozstaw szczebli: 284 mm

DO CENY DRABINY NALEŻY DOLICZYĆ KOSZT PRZESYŁKI 200 zł (1-3 przęsła) / 370zł (4-10 przęseł)

Drabi  drabina drab drabin

4 / 5
(3 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 202,00 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?