WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Drabina DNW 3080/3 -  Drabiny

Drabina DNW 3080/3

9 717,00 zł brutto
7 900,00 zł netto

Chcesz otrzymać informację, kiedy produkt będzie dostępny?


DNW 3080/3

Towar na zamówienie

Aluminiowa drabina ratownicza DNW 3080/3

DNW 3080/3 to drabina ratownicza z drążkami podporowymi utrzymująca trzy osoby. Drabina jest trzyczęściowa, a przy tym wszystkim wykorzystuje cechy dwóch drabin - nasadkowej oraz wysuwanej - dzięki czemu jest najlepsza, najlżejsza oraz najtańsza, a nawet ma świadectwo dopuszczenia 0666/2009 CNBOP PN-EN 1147. Dlaczego jednak ta drabina jest tak dobra, a wręcz potrzebna w sprzęcie każdego wozu pożarniczego?

Cechy drabiny ratowniczej DNW 3080/3

Drabina ratownicza wykorzystała z rodzaju drabiny wysuwanej możliwość wysuwania przęseł drabiny, dzięki czemu można uzyskać jej różne wysokości i szybko dostosować je do realiów akcji ratunkowej. Z kolei z drabiny nasadkowej zapożyczono możliwość wykorzystania pojedynczych przęseł jako samodzielnych drabin, a co za tym idzie - można łączyć i powiększać wysokość drabin poprzez nasadzanie pojedynczych przęseł na siebie. Połączono więc najlepsze cechy obu drabin, niwelując niedogodności związane z ich użyciem - drabina DNW jest wysuwana po ścianie w pozycji stojącej przy wykorzystaniu kół górnego przęsła, zaś wszystkie przęsła mają dodatkowo stopy antypoślizgowe (górne i środkowe - lekkie stopki z tworzywa, dolne - masywne, stalowe stopy).

Dodatkowe zalety drabiny DNW 3080/3

Bocznice zostały wykonane z otwartego profilu i pomalowane na czarno (co zapewnia cieplejsze bocznice w zimie), zaś szczeble o przekroju w kształcie litery D oraz o szerokości 45mm wskazują poprawny kąt, pod którym powinno ustawić się drabinę, jak też i zapewniają bezpieczną powierzchnię do stania dla osób, które jej używają. Przy tych wszystkich zaletach dziwić może fakt, że drabina DNW jest lekka i wytrzymała. Przy zakupie drabiny w naszym sklepie można uzyskać nawet dziesięć lat gwarancji na elementy związane z jej użytkowaniem.

Specyfikacja produktu

długość po rozłożeniu max. 8 010 mm 
długość po złożeniu ( transportowa) 3 465 mm
regulacja długości co 280 mm
wysokość transportowa 210 mm, szerokość transportowa 565 mm z drążkami
masa 30 kg? tylko 3.75kg/mb + drążki 7 kg

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 799,50 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?