Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Drabina słupkowa DS-3,1

brutto637,14 zł

netto518,00 zł

Drabina słupkowa jest najlżejszą drabiną stosowaną w straży pożarnej. Dzięki stworzonej konstrukcji drabina jest bardzo łatwo składana. 

DRB005

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Drabina słupkowa przenośna DS-3,1

Drabina D3,1 - słupkowa jest najlżejszą drabiną stosowaną w pożarnictwie. Dzięki specjalnej konstrukcji umożliwiającej złożenie drabiny i przy jej niewielkich wymiarach znajduje szerokie zastosowanie przy pożarnictwie. Można ją wykorzystać np.: przy pracach wewnątrz budynków lub na zewnątrz, przy niskich budynkach parterowych lub może być używana w kanałach, studniach itp.

Drabina słupkowa

Czy kiedykolwiek mieli Państwo do czynienia z najlżejszą drabiną stosowaną w pożarnictwie? Jeśli nie, to warto poznać drabinę D3,1, której specjalna konstrukcja umożliwiająca szybkie oraz sprawne złożenie i rozłożenie jest niezwykle przydatna w pożarnictwie oraz przemyśle. Drabina słupkowa to prawdziwy skarb nie tylko podczas akcji strażackich, ale i na przykład przy okazji prowadzenia prac wewnątrz lub zewnątrz budynków, na niskich budynkach parterowych, w kanałach czy w studniach, czy gdziekolwiek, gdzie przydatna jest drabina, ale liczy się także jej masa i wygoda składania oraz rozkładania.

Wykonanie drabiny

Prostota w składaniu oraz rozkładaniu tej drabiny wynika z tego, że wykonano ją z dwóch przesuwanych względem siebie bocznic. Dziewięć szczebli złożonej drabiny przypomina zwykły słup, gdy zaś się ją rozłoży, magicznie zamienia się w pełnoprawną drabinę słupkową, która działa cuda podczas akcji pożarniczych. Całość została zabezpieczona lakierem bezbarwnym.

Specyfikacja produktu

Długość po złożeniu: 3230 mm
Długość po rozłożeniu: 2972 mm
Materiał bocznic: tarcica sosnowa
Materiał szczebli: tarcica bukowe okute na całym obwodzie stopkami metalowymi 

Do ceny należy doliczyć dodatkowy koszt przesyłki.

Drabi  drabina drab drabin

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 138,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :