Kategorie

ZS 2100/3

brutto6 629,70 zł

netto5 390,00 zł

Drabina ZS 2100/3  jest drabiną dwuprzęsłową, wysuwaną za pomocą linki, systemu okuć i prowadnic. Posiada dwie podpory, których odpowiednie rozstawienie zapewnia jej stabilność. Drabina ta umożliwia wejście na wysokość drugiego piętra. Może być również stosowana jako pomost przy przejściach przez rowy, wykopy itp.

Nowy produkt

5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

ZS 2100/3

Dwuprzęsłowa drabina

Model ZS 2100/3 to drabina dwuprzęsłowa, którą wysuwa się za pomocą linki, systemu okuć oraz prowadnic i zniesie ciężar aż trzech osób. Swoją stabilność osiąga dzięki odpowiedniemu rozstawieniu dwóch podpór. W stosunku do innych produktów na rynku, drabina ZS 2100/3 jest charakteryzowana przez cztery N: najlżejsza, najmocniejsza, najtrwalsza oraz najtańsza. Co więcej, została wyprodukowana w całości w Polsce.

Materiały użyte do wykonania

Drabina została wykonana ze stopów aluminium, bocznice wykonane z profili o przekroju dwuteowym zostały pokolorowane na czarno. Wbrew pozorom, to ważna informacja, ponieważ w zimie czarne bocznice są cieplejsze od bocznic w tradycyjnym kolorze srebra. Drabina jest również prosta w obsłudze, między innymi dzięki temu, że szczeble drabiny w kształcie litery D o szerokości 45 mm wskazują, jaki jest prawidłowy kąt jej ustawienia, jednocześnie pozwalając osobom na drabinie na zachowanie stabilności przez zapewnienie bezpiecznej i poziomej płaszczyzny do stania. Po zakupie drabiny w naszym sklepie można uzyskać aż piętnastoletnią gwarancję na wszystkie elementy powiązane z jej użytkowaniem. Drabina posiada certyfikat CNBOP.

Specyfikacja produktu

Charakterystyka: 2-przęsłowa, 3-osobowa drabina ratownicza  
Szerokość transport.: 560 mm
Wysokość transport.: 144 mm
Min. długość: (m) 5,7 m
Max. długość: (m) 10.05 m
Masa (kg): 35 kg +14.8 kg drążki podporowe

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć