W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Drabina ZS 2100/3 -  Drabiny

Drabina ZS 2100/3

7 257,00 zł brutto
5 900,00 zł netto

ZS 2100/3

Dwuprzęsłowa drabina

Model ZS 2100/3 to drabina dwuprzęsłowa, którą wysuwa się za pomocą linki, systemu okuć oraz prowadnic i zniesie ciężar aż trzech osób. Swoją stabilność osiąga dzięki odpowiedniemu rozstawieniu dwóch podpór. W stosunku do innych produktów na rynku, drabina ZS 2100/3 jest charakteryzowana przez cztery N: najlżejsza, najmocniejsza, najtrwalsza oraz najtańsza. Co więcej, została wyprodukowana w całości w Polsce.

Materiały użyte do wykonania

Drabina została wykonana ze stopów aluminium, bocznice wykonane z profili o przekroju dwuteowym zostały pokolorowane na czarno. Wbrew pozorom, to ważna informacja, ponieważ w zimie czarne bocznice są cieplejsze od bocznic w tradycyjnym kolorze srebra. Drabina jest również prosta w obsłudze, między innymi dzięki temu, że szczeble drabiny w kształcie litery D o szerokości 45 mm wskazują, jaki jest prawidłowy kąt jej ustawienia, jednocześnie pozwalając osobom na drabinie na zachowanie stabilności przez zapewnienie bezpiecznej i poziomej płaszczyzny do stania. Po zakupie drabiny w naszym sklepie można uzyskać aż piętnastoletnią gwarancję na wszystkie elementy powiązane z jej użytkowaniem. Drabina posiada certyfikat CNBOP.

Specyfikacja produktu

Charakterystyka: 2-przęsłowa, 3-osobowa drabina ratownicza  
Szerokość transport.: 560 mm
Wysokość transport.: 144 mm
Min. długość: (m) 5,7 m
Max. długość: (m) 10.05 m
Masa (kg): 35 kg +14.8 kg drążki podporowe

KOSZT DOSTAWY - 430zł/brutto

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć