Kategorie

DNW 3080/3

brutto5 645,70 zł

netto4 590,00 zł

DNW 3080/3

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Drabina trzyprzęsłowa trzyosobowa z drążkami stanowi nowy, unikalny typ drabiny pożarniczej, która łączy z sobą cechy drabiny nasadkowej oraz wysuwanej.

Nowy produkt

DNW 3080/3

Aluminiowa drabina ratownicza

Ta drabina ratownicza z drążkami podporowymi utrzyma trzy osoby, jest trzyczęściowa, a przy tym wszystkim wykorzystuje cechy dwóch drabin - nasadkowej oraz wysuwanej - dzięki czemu jest najlepsza, najlżejsza oraz najtańsza, a nawet ma świadectwo dopuszczenia 0666/2009 CNBOP PN-EN 1147. Dlaczego jednak ta drabina jest tak dobra, a wręcz potrzebna w sprzęcie każdego wozu pożarniczego?

Cechy drabiny ratowniczej

Drabina ratownicza wykorzystała z rodzaju drabiny wysuwanej możliwość wysuwania przęseł drabiny, dzięki czemu można uzyskać jej różne wysokości i szybko dostosować je do realiów akcji ratunkowej. Z kolei z drabiny nasadkowej zapożyczono możliwość wykorzystania pojedynczych przęseł jako samodzielnych drabin, a co za tym idzie - można łączyć i powiększać wysokość drabin poprzez nasadzanie pojedynczych przęseł na siebie. Połączono więc najlepsze cechy obu drabin, niwelując niedogodności związane z ich użyciem - drabina DNW jest wysuwana po ścianie w pozycji stojącej przy wykorzystaniu kół górnego przęsła, zaś wszystkie przęsła mają dodatkowo stopy antypoślizgowe (górne i środkowe - lekkie stopki z tworzywa, dolne - masywne, stalowe stopy).

Dodatkowe zalety drabiny DNW

Bocznice zostały wykonane z otwartego profilu i pomalowane na czarno (co zapewnia cieplejsze bocznice w zimie), zaś szczeble o przekroju w kształcie litery D oraz o szerokości 45mm wskazują poprawny kąt, pod którym powinno ustawić się drabinę, jak też i zapewniają bezpieczną powierzchnię do stania dla osób, które jej używają. Przy tych wszystkich zaletach dziwić może fakt, że drabina DNW jest lekka i wytrzymała. Przy zakupie drabiny w naszym sklepie można uzyskać nawet dziesięć lat gwarancji na elementy związane z jej użytkowaniem.

Specyfikacja produktu

długość po rozłożeniu max. 8 010 mm 
długość po złożeniu ( transportowa) 3 465 mm
regulacja długości co 280 mm
wysokość transportowa 210 mm, szerokość transportowa 565 mm z drążkami
masa 30 kg? tylko 3.75kg/mb + drążki 7 kg

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 200,49 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :