polecana hydronetka plecakowa

Hydronetka plecakowa COBRA 25 litrów

575,64 zł brutto
468,00 zł netto

Wygodna hydronetka plecakowa COBRA 25 l

Hydronetka plecakowa COBRA to niezbędny element wyposażenia każdej jednostki gaśniczej. Dzięki jej jednowarstwowemu wykonaniu z wytrzymałej tkaniny PES pokrytej obustronnie PCV w kolorze żółtym, zapewniającym doskonałą widoczność, możesz mieć pewność, że będziesz dobrze widoczny podczas akcji gaśniczej.

Praktyczna prądownica pistoletowa
W skład wyposażenia hydronetki wchodzi praktyczna prądownica pistoletowa o zasięgu rzutu 8,5 metra dla prądu zwartego oraz 4 metrów dla prądu rozproszonego. Dzięki temu możesz skutecznie gasić pożary nawet na trudno dostępnych terenach.

Łatwa w utrzymaniu czystości
Zastosowanie PVC w produkcji hydronetki COBRA ułatwia jej utrzymanie w czystości i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Podawanie wody lub piany gaśniczej
Hydronetka COBRA umożliwia podawanie wody lub, po zastosowaniu dedykowanej nakładki - piany gaśniczej. Dzięki temu jest jeszcze bardziej wszechstronna.

Wygodna w noszeniu
Hydronetka plecakowa COBRA wyposażona jest w dodatkowe miękkie wkładki na ramionach, dzięki czemu noszenie jej jest komfortowe i nie obciąża kręgosłupa.

Wysoka wydajność hydronetki COBRA 25 l

Hydronetka plecakowa COBRA zapewnia wysoką wydajność - 3,7 litra na minutę. Dzięki temu możesz szybko i skutecznie gasić pożary.

Hydronetka plecakowa COBRA to funkcjonalny i wytrzymały produkt, który sprawdzi się podczas każdej akcji gaśniczej. Ciesz się niezawodnością i skutecznością podczas gaszenia pożarów.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?