W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Tłumica metalowa ze stylem teleskopowym -  Tłumica

Tłumica metalowa ze stylem teleskopowym

141,45 zł brutto
115,00 zł netto

Tłumica metalowa ze stylem teleskopowym

Podstawowe wyposażenie jednostek Straży Pożarnej

Tłumica należąca do grupy podręcznego sprzętu gaśniczego to jedno z najczęściej używanych urządzeń gaśniczych w pożarnictwie. Tłumice wykorzystywane są do gaszenia pożarów przyziemnych takich jak pożary traw, pokryw gleby, ściółki lub niewielkich trzcin - pozwala na skuteczne stłumienie pożaru już w zarodku.

Tłumica metalowa ze stylem

Tłumice różnią się materiałem z jakiego wykonana została część robocza.  W przypadku tłumicy metalowej część robocza wykonana jest z metalu, np. ze sprężystej blachy.
Składana, teleskopowa konstrukcja styla ułatwia przechowywanie oraz transport sprzętu. Tłumica metalowa ze stylem teleskopowym charakteryzuje się małą wielkością i bardzo lekką wagą.  To jeden z najefektywniejszych modeli tłumicy stosowany w gaszeniu palących się traw w okresie wiosennym, wykorzystywany przez Straż Pożarną a także służby leśne.

tlumnica tlumni  tlumnica tlumni  tlum tlumnic tlumni

5 / 5
(2 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 17,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć