WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki JMW Fire

Aktywne filtry

Prądownica wodno-pianowa Turbomatic

Prądownica wodno-pianowa Turbomatic jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Nakręcenie na głowicę nakładki pianowej pozwala na uzyskanie strumienia piany ciężkiej.

Cena 1 450,00 zł

JMW Fire: Producent sprzętu do gaszenia pożarów

Firma JMW Fire zajmuje się produkcją sprzętu do gaszenia pożarów. Głównym celem firmy jest długoterminowe zaopatrywanie klientów w odpowiedniej jakości armaturę przeciwpożarową, która wyróżnia się innowacyjnymi kształtami i wyglądem, spełniając wszelkie wymagania techniczne i potrzeby klientów. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w produkcji zaworów i armatury do sprzętu gaśniczego, firma JMW Fire stała się nowoczesnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, zdolnym sprostać wyzwaniom współczesności.

Produkty JMW-Fire dla wymagających klientów

Produkty firmy zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających klientów z całej Europy. Są one montowane w obiektach przemysłowych i mieszkalnych, magazynach substancji łatwopalnych, portach lotniczych i przystaniach, jednostkach pływających oraz w zakładach górniczych. Wykorzystywane są w profilaktyce pożarów i stanowią niezbędne narzędzie wszystkich jednostek przeciwpożarowych w Słowenii, UE oraz krajach byłej Jugosławii.

Standardowy asortyment produktów JMW Fire

Standardowy asortyment produktów firmy obejmuje armaturę wyposażoną w złącza Storz, produkowane zgodnie z normą DIN, oraz armaturę ze złączami produkowanymi zgodnie z włoskimi standardami UNI. Innowacje, konsekwencja w wykonaniu oraz dbałość o wymagania klientów sprawiły, że firma zdobyła szerokie uznanie wśród swoich odbiorców.

Prądownica wodno-pianowa Turbomatic - sztandarowy produkt JMW

Prądownica stosowana jako zakończenie linii wężowej samochodów pożarniczych, a także motopomp oraz autopomp. Jest przystosowana opcjonalnie do założenia nakładki pianowej.

Wytwornice pianowe JMW 

Wytwornice przeznaczone do wytwarzania piany średniej przy użyciu koncentratów środków pianotwórczych mogących wytworzyć pianę średnią. Zasięg rzutu piany do uzyskania za pomocą wytwornic wynosi do 12 m. Wytwornice posiadają manometry ułatwiające ustawienie ciśnienia niezbędnego dla prawidłowego uzyskania efektów gaśniczych

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?