• PACZKOMAT
Prądownica wodno-pianowa Turbomatic - Prądownice wodne 52

Prądownica wodno-pianowa Turbomatic

1 406,33 zł brutto
1 143,36 zł netto

Wszechstronne zastosowanie i kompatybilność

Prądownica Turbomatic stanowi kluczowe narzędzie w arsenale wyposażenia każdego pojazdu pożarniczego, motopompy oraz autopompy. Jej projekt umożliwia opcjonalne założenie nakładki pianowej, co rozszerza jej funkcjonalność o generowanie strumienia piany ciężkiej. Montaż nakładki pianowej jest prosty i intuicyjny, odbywając się poprzez nakręcenie jej na głowicę TURBO, co czyni Turbomatic niezwykle elastycznym w zastosowaniu narzędziem.

Precyzyjna kontrola i łatwość obsługi

Prądownica Turbomatic wyróżnia się możliwością płynnej regulacji przepływu w zakresie 100-400 l/min, zapewniając użytkownikowi pełną kontrolę nad ilością wyprowadzanej wody lub piany. Dodatkowo, funkcja oczyszczania grzybka zwiększa jej niezawodność i przedłuża żywotność. Dzięki dźwigni zaworu, prądownica może być szybko otwierana i zamykana, co jest kluczowe podczas dynamicznych akcji ratowniczo-gaśniczych. Regulator wydajności, umieszczony na łożysku, umożliwia łatwe dostosowanie przepływu nawet pod dużym obciążeniem wodnym.

Solidna budowa i certyfikowana jakość

Konstrukcja prądownicy Turbomatic, zakończona na gaśniczych liniach wężowych, jest zaprojektowana z myślą o trwałości i niezawodności. Świadectwo dopuszczenia CNBOP jest potwierdzeniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, co czyni ją niezastąpionym wyborem dla jednostek straży pożarnej.

Dlaczego wybrać prądownicę Turbomatic?

Wszechstronność: Możliwość generowania strumienia wody i piany ciężkiej.
• Precyzyjna regulacja: Płynna kontrola przepływu od 100 do 400 l/min.
Łatwość obsługi: Intuicyjny montaż nakładki pianowej i płynna regulacja wydajności.
Certyfikowana jakość: Posiada Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Prądownica Turbomatic to zaawansowane narzędzie, które spełnia potrzeby nowoczesnej straży pożarnej, zapewniając skuteczność, niezawodność i uniwersalność w działaniach ratowniczo-gaśniczych. Wybierając Turbomatic, inwestujesz w profesjonalne wyposażenie, które sprosta najwyższym wymaganiom każdej misji.

4,4 / 5
(9 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?