WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

 • PACZKOMAT
krem ochronny do twarzy

Krem ochronny z filtrem PHYSIO UV 30 SUN 100ml

38,31 zł brutto
31,15 zł netto

Krem z filtrem ochronnym

Krem ochronny z filtrem Physio UV 30 Sun 100ml chroniący przed promieniowaniem UV. Krem w kolorze białym typu: woda w oleju, nie zawiera perfum i środków konserwujących, nie zawiera olei mineralnych, zawiera filtr chroniący przed UV w postaci dwutlenku tytanu.

Właściwości:

Physio UV 30 SUN jest kremem chroniącym przed promieniowaniem naturalnego i sztucznego pochodzenia. Filtr ochronny UV-B 30/ UV-A 10. Zastosowanie filtru UV z warstwa silikonową stabilizuje lepiej recepturę i przez to efektywniej chroni. Zastosowane pigmenty stanowią również ochronę przed promieniowaniem UV-C, dzięki czemu produkt chroni przed całym spektrum promieniowania: UV-A, UV-B, UV-C.

Obszar stosowania:

Physio UV 30 SUN zaleca się stosować w miejscach o dużym natężeniu promieniowania słonecznego ( budowa itp.); oraz w miejscach gdzie występuje narażenie na promieniowanie sztucznego pochodzenia, czyli np. spawanie elektryczne. Dzięki zawartości kombinacji filtrów UV produkt ma szerokie spektrum ochronne : UV-B (= światło słoneczne) posiada faktor 30; przy promieniowaniu UV-A ( ważny składnik światła słonecznego) posiada faktor ochronny 10. Dodatkowa ochronę stanowią acetat witaminy A oraz silikon.

Stosowanie:

Przed rozpoczęciem pracy w miejscu narażonym na promieniowanie UV, nanieść równomiernie krem na czystą i suchą skórę. Ilość kremu jest uzależniona od powierzchni skóry narażonej na promienie i tak np. ilość kremu wielkości orzecha laskowego wystarczy na powierzchnie dłoni. Należy pamiętać, że ograniczona ilość produktu stanowi tylko ograniczoną ochronę- dozować więc hojnie. Przy długotrwałej ekspozycji na promieniowanie UV, powtarzać nanoszenie produktu na skórę- wskazane co 2 godziny.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?