Higiena i pielęgnacja

Aktywne filtry

Chusteczka odkażająca DEWIPE (1szt)

Chusteczki dekontaminacyjne De-Wipe. Dla strażaków biorących udział w akcjach gaśniczych - usuwają szkodliwą sadzę, brud i czynniki rakotwórcze ze skóry.

Cena 3,90 zł

Chusteczka dekontaminacyjna DEWIPE (40 szt)

Chusteczki dekontaminacyjne De-Wipe. Biodegradowalne chusteczki dla strażaków biorących udział w akcjach gaśniczych - usuwają szkodliwą sadzę, brud i czynniki rakotwórcze ze skóry.

Cena 80,00 zł

Pasta półpłynna Lordin Liquid Power 250ml

Lordin Liquid Power 250ml. Półpłynna pasta do mycia rąk z zawartością środka trącego, przeznaczona do usuwania silnych zabrudzeń na bazie tłuszczu i pigmentu.

Cena 12,99 zł

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 500 ml

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 500ml przeznaczone do odkażania sprzętu i skóry pokrytej zanieczyszczeniami powstałymi podczas pożaru. Idealne dla Strażaków.

Cena 36,00 zł

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 5 l

Oferujemy NEODEKONT – mydło dekontaminacyjne 5 l. Mydło dedykowane do odkażania np. skóry i narzędzi narażonych na skażenie radioaktywne. Do stosowania na sucho

Cena 220,00 zł

F4 - emulsja do czyszczenia odblasków 500 ml

F4 - emulsja do wstępnego czyszczenia odblasków 500 ml. Emulsja skutecznie usuwa z odblaskowych elementów ubrań specjalnych sadzę i uboczne produkty spalania.

Cena 26,00 zł

F5 - płyn do prania ubrań specjalnych 1l

F5 to niezwykle skuteczny i nieoddziałowujący na właściwości odzieży płyn do prania i czyszczenia ubrań specjalnych – w tym ubrań z membraną. Pojemność  1l.

Cena 85,00 zł

F3 - odplamiacz do ubrań specjalnych 1l

F3 - odplamiacz do ubrań specjalnych i innych tekstyliów zanieczyszczonych substancjami ropopochodnymi lub tłuszczami pochodzenia naturalnego. Pojemność 1l.

Cena 85,00 zł

F5 - płyn do prania ubrań specjalnych 10l

F5 - Profesjonalny środek do prania i czyszczenia ubrań specjalnych na mokro 10l. Płyn o właściwościach dekontaminacyjnych,  zmywa bardzo trudne zabrudzenia.

Cena 790,00 zł

F15 - płyn do czyszczenia hełmów i masek 1l

F15 – 1l profesjonalny płyn do czyszczenia strażackich hełmów i masek aparatów a także wnętrza butów specjalnych. Do użycia w formie roztworu lub aktywnej piany

Cena 70,00 zł

Piłka do prania rękawic

Prezentujemy Piłki do prania rękawic pożarniczych. Umieszczenie piłki wewnątrz rękawicy zapobiegnie jej odkształceniu i poprawi efektywność procesu czyszczenia.

Cena 10,00 zł

Pasta do butów z membraną HAIX 75ml brązowa

Pasta Haix przeznaczona do pielęgnacji obuwia z gładkiej skóry z membraną. Nadaje skórze połysk, czyni ją wodoodporną jednocześnie zachowując jej oddychalność.

Cena 29,00 zł

HAIX dozownik pasty do butów

HAIX dozownik pasty do butów jest kolejnym przydatnym produktem producenta. Dozownik ułatwia aplikację produktów do pielęgnacji obuwia kupowanych w wiaderku.

Cena 71,00 zł

Zestaw szczotek HAIX

Oferujemy profesjonalny Zestaw szczotek HAIX do kompleksowego dbania o obuwie strażackie. W zestawie szczotka do czyszczenia, konserwacji i polerowania.

Cena 47,00 zł

Impregnat Haix do obuwia

Impregnat w sprayu Haix do zabezpieczania przed przemoczeniem oraz zabrudzeniem (w tym olejami) obuwia z oddychającymi membranami typu GORE-TEX lub Sympatex.

Cena 48,00 zł

Higiena i środki czystości dla pracowników

Oferta naszego sklepu wzbogacona jest o kolejne różnorodne środki czystości i pielęgnacji dla klientów wymagających szczególnego dbania o higienę ze względu na rodzaj wykonywanej pracy. W ofercie sklepu Strefa998 znajdą Państwo środki czystości i higieny bhp, które stanowią istotny element wyposażenia stanowisk pracy oraz zakładów i magazynów, w których istnieje ryzyko wysokiego zabrudzenia. Mając na uwadze specyfikę wykonywanej pracy, w celu zapewnienia odpowiedniej higieny i bezpieczeństwa należy zastosować odpowiednie środki higieniczne, a także środki czystości w postaci płynów do dezynfekcji, płynów do mycia powierzchni czy płynów do usuwania zanieczyszczeń oraz wszelkie płyny i odplamiacze do ubrań specjalnych. Pamiętajmy, że utrzymanie swojego miejsca pracy w należytej czystości i porządku korzystnie wpływa na komfort pracownika. Proponujemy zapoznać się z ofertą naszego sklepu, w której znajdą Państwo płyny czyszczące, płyny do mycia, kremy ochronne, a także pasty do butów oraz inne gadżety ułatwiające zachowanie ubrań w należytej czystości. Ponadto w kategorii higiena i pielęgnacja znajduje się bogaty wybór popularnych, specjalistycznych past bhp do mycia rąk. Te specjalne pasty stosowane do mycia rąk wykorzystywane są jako środek myjący nawet najtrudniejszych do usunięcia zabrudzeń na dłoniach. Warto wspomnieć, że pasty bhp do rąk mają w składzie substancje myjące i łagodzące – nie podrażniają skóry i posiadają atesty PZH. Kolejnymi produktami w ofercie sklepu są niezawodne profesjonalne kremy do rąk, które zabezpieczają skórę dłoni osób mających częsty kontakt z wodą oraz styczność z substancjami drażniącymi, chemicznymi i szkodliwymi dla skóry. 

Specjalistyczne środki czystości – doskonała higiena i pielęgnacja

Zapewnienie odpowiednich środków higieny osobistej oraz utrzymanie sterylnych warunków pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Praca w branży budowlanej, czy też zakładach produkcyjnych jak i podczas wykonywanej służby np. pożarniczej, często wiąże się z zagrożeniem w postaci wysokiego zabrudzenia, które należy usunąć przy jednoczesnym zachowaniu jakości ubrań oraz bez podrażnień skóry dłoni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w ofercie wprowadzone zostały odpowiednie środki higieny osobistej i środków czystości do stosowania w zakładach pracy. Proponowana przez nas chemia BHP znacznie ułatwi utrzymanie czystości oraz higieny w miejscu pracy. Te niepozorne produkty pomogą w zapewnieniu pracownikom nie tylko komfortu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa podczas wykonywania codziennych obowiązków. Każdy produkt zaprezentowany w ofercie naszego sklepu Strefa998.pl posiada szczegółowe informacje na temat przeznaczenia oraz właściwości. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do skontaktowania się z obsługą klienta. Skuteczne środki do prania różnego rodzaju tkanin, wydajne płyny do czyszczenia, uniwersalne skoncentrowane żele czy proszki do szorowania — w naszym sklepie znajdziesz najlepszej jakości środki czystości do pielęgnacji i higieny pochodzące od znanych i renomowanych producentów. Stosując te produkty, bez problemu utrzymasz odpowiedni poziom higieny. W Strefie998.pl polecamy środki higieny osobistej najwyższej jakości, posiadające atesty PZH oraz spełniające normy bhp.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?