Higiena i pielęgnacja

Aktywne filtry

Chusteczka odkażająca DEWIPE (1szt)

Chusteczki dekontaminacyjne De-Wipe. Dla strażaków biorących udział w akcjach gaśniczych - usuwają szkodliwą sadzę, brud i czynniki rakotwórcze ze skóry.

Cena 3,90 zł

Chusteczki dekontaminacyjne DEWIPE (40 szt.)

Chusteczki dekontaminacyjne De-Wipe. Biodegradowalne chusteczki dla strażaków biorących udział w akcjach gaśniczych - usuwają szkodliwą sadzę, brud i czynniki rakotwórcze ze skóry.

Cena 79,95 zł

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 5 l

Oferujemy NEODEKONT – mydło dekontaminacyjne 5 l. Mydło dedykowane do odkażania np. skóry i narzędzi narażonych na skażenie radioaktywne. Do stosowania na sucho

Cena 220,00 zł

Piłka do prania rękawic

Prezentujemy Piłki do prania rękawic pożarniczych. Umieszczenie piłki wewnątrz rękawicy zapobiegnie jej odkształceniu i poprawi efektywność procesu czyszczenia.

Cena 10,00 zł

HAIX dozownik pasty do butów

HAIX dozownik pasty do butów jest kolejnym przydatnym produktem producenta. Dozownik ułatwia aplikację produktów do pielęgnacji obuwia kupowanych w wiaderku.

Cena 71,00 zł

Zestaw szczotek HAIX

Oferujemy profesjonalny Zestaw szczotek HAIX do kompleksowego dbania o obuwie strażackie. W zestawie szczotka do czyszczenia, konserwacji i polerowania.

Cena 47,00 zł

Impregnat Haix do obuwia

Impregnat w sprayu Haix do zabezpieczania przed przemoczeniem oraz zabrudzeniem (w tym olejami) obuwia z oddychającymi membranami typu GORE-TEX lub Sympatex.

Cena 48,00 zł

Higiena i środki czystości dla pracowników

Oferta naszego sklepu wzbogacona jest o kolejne różnorodne środki czystości i pielęgnacji dla klientów wymagających szczególnego dbania o higienę ze względu na rodzaj wykonywanej pracy. W ofercie sklepu Strefa998 znajdą Państwo środki czystości i higieny bhp, które stanowią istotny element wyposażenia stanowisk pracy oraz zakładów i magazynów, w których istnieje ryzyko wysokiego zabrudzenia. Mając na uwadze specyfikę wykonywanej pracy, w celu zapewnienia odpowiedniej higieny i bezpieczeństwa należy zastosować odpowiednie środki higieny, a także środki czystości w postaci płynów do dezynfekcji, płynów do mycia powierzchni czy płynów do usuwania zanieczyszczeń oraz wszelkie płyny i odplamiacze do ubrań specjalnych. Pamiętajmy, że utrzymanie swojego miejsca pracy w należytej czystości i porządku korzystnie wpływa na komfort pracownika. Proponujemy zapoznać się z ofertą naszego sklepu, w której znajdą Państwo płyny czyszczące, płyny do mycia, kremy ochronne, a także pasty do butów oraz inne gadżety ułatwiające zachowanie ubrań w należytej czystości. Ponadto w kategorii higiena i pielęgnacja znajduje się bogaty wybór popularnych, specjalistycznych past bhp do mycia rąk. Te specjalne pasty stosowane do mycia rąk wykorzystywane są jako środek myjący nawet najtrudniejszych do usunięcia zabrudzeń na dłoniach. Warto wspomnieć, że pasty bhp do rąk mają w składzie substancje myjące i łagodzące – nie podrażniają skóry i posiadają atesty PZH. Kolejnymi produktami w ofercie sklepu są niezawodne profesjonalne kremy do rąk, które zabezpieczają skórę dłoni osób mających częsty kontakt z wodą oraz styczność z substancjami drażniącymi, chemicznymi i szkodliwymi dla skóry. 

Specjalistyczne środki czystości – doskonała higiena i pielęgnacja

Zapewnienie odpowiednich środków higieny osobistej oraz utrzymanie sterylnych warunków pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Praca w branży budowlanej, czy też zakładach produkcyjnych jak i podczas wykonywanej służby np. pożarniczej, często wiąże się z zagrożeniem w postaci wysokiego zabrudzenia, które należy usunąć przy jednoczesnym zachowaniu jakości ubrań oraz bez podrażnień skóry dłoni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w ofercie wprowadzone zostały odpowiednie środki higieny osobistej i środków czystości do stosowania w zakładach pracy. Proponowana przez nas chemia BHP znacznie ułatwi utrzymanie czystości oraz higieny w miejscu pracy. Te niepozorne produkty pomogą w zapewnieniu pracownikom nie tylko komfortu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa podczas wykonywania codziennych obowiązków. Każdy produkt zaprezentowany w ofercie naszego sklepu Strefa998.pl posiada szczegółowe informacje na temat przeznaczenia oraz właściwości. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do skontaktowania się z obsługą klienta. Skuteczne środki do prania różnego rodzaju tkanin, wydajne płyny do czyszczenia, uniwersalne skoncentrowane żele czy proszki do szorowania — w naszym sklepie znajdziesz najlepszej jakości środki czystości do pielęgnacji i higieny pochodzące od znanych i renomowanych producentów. Stosując te produkty, bez problemu utrzymasz odpowiedni poziom higieny. W Strefie998.pl polecamy środki higieny osobistej najwyższej jakości, posiadające atesty PZH oraz spełniające normy bhp.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?