Lista produktów marki MSA

Aktywne filtry

Hełm strażacki Gallet F1 XF

Profesjonalny hełm z serii Gallet F1 od MSA to produkt przystosowany do pracy w najcięższych warunkach. Przy zakupie istnieje opcja samodzielnej konfiguracji.

Butla kompozytowa 6,8l/300bar MSA z zaworem

Prezentujemy Butle kompozytowe do aparatów powietrznych 6,9l/300 bar MSA. Butle wykonane z kompozytu węglowego, lekkie i odporne na uszkodzenia. Model z zaworem

Maska do aparatu MSA G1 (paski gumowe)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Maska do aparatu MSA G1 (siatka aramidowa)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT, który samoistnie generuje automatyczny alarm w momencie gdy wyczuje brak ruchu strażaka. Posiada wodoszczelną konstrukcję. 

Pokrowiec do masek z tworzywa

Pokrowiec do masek do aparatów powietrznych wykonany z tworzywa. Pokrowiec sprawdzi się do przechowywania i transportu masek, chroniąc je przed uszkodzeniami.

Detektor jednogazowy MSA ALTAIR

Jednogazowy detektor ALTAIR to świetne urządzenie do wykrywania gazów niebezpiecznych, doskonale sprawdza się również w roli osobistego czujnika np. tlenku węgla. 

Detektor wielogazowy MSA Altair 4X

Bardzo popularny w solidnej konstrukcji detektor wielogazowy Altair 4X firmy MSA pozwala na zmierzenie stężenia tlenu, siarkowodoru, tlenku węgla i gazów palnych.

MSA The Safety Company

MSA jest światowym liderem w dziedzinie ochrony pracowników i innowacyjnych produktów bezpieczeństwa. MSA funkcjonuje od kilkudziesięciu lat, firma rozpoczęła od wprowadzenia na rynek w 1914r. rewolucyjnej, elektrycznej lampy nasadowej Edison. Przez ten czas MSA produkowała małe apteczki, przenośne wykrywacze metanu oraz zaawansowane technologicznie kamery termowizyjne, hełmy balistyczne i najnowocześniejsze systemy wykrywania gazu i płomieni oraz aparaty powietrzne. Działalność firmy MSA jest ukierunkowana na opracowywanie, wytwarzanie i dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, które pomogą zapewnić bezpieczeństwo w trakcie pracy.  Wiele produktów MSA łączy w sobie kombinację elektroniki, systemów mechanicznych oraz zaawansowanych materiałów i są one wykorzystywane na wielu rynkach np. w przemyśle naftowym, budownictwie, górnictwie, wojsku oraz oczywiście w Straży Pożarnej.

Niezrównana jakość MSA

Do podstawowych produktów MSA należą m. in. autonomiczne aparaty oddechowe, stałe systemy wykrywania gazu i płomieni, przenośne przyrządy do wykrywania gazu, produkty do ochrony głowy, hełmy strażackie i ratownicze oraz urządzenia zabezpieczające przed upadkiem. Wszystkie wprowadzane na rynek przez MSA produkty są wynikiem rygorystycznych badań i rozwoju zapewniających im bardzo wysoką jakość i w konsekwencji najwyższy poziom bezpieczeństwa dla pracowników.  Przed wypuszczeniem na rynek produkty MSA są poddawane rygorystycznemu procesowi przeglądu, mającemu na celu ustalenie czy spełniają standardy doskonałości MSA. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl znajdziecie Państwo produkty z różnych kategorii, wyróżniające się niezrównaną jakością MSA.

Aparaty oddechowe MSA

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć zapewniających niezrównaną ochronę, niezależnych aparatów oddechowych firmy MSA. Aparaty oddechowe MSA M1 cechują się modułowością i są w pełni konfigurowalne, dzięki czemu użytkownik może wybrać akcesoria i ulepszenia dostosowane do własnych potrzeb. Aparaty MSA są lekkie i posiadają obrotowy, regulowany i ergonomiczny kształt, przez co są wygodne i zapewniają komfort użytkowania. Elementy zakładane na twarz są kompaktowe i lekkie oraz zapewniają niski opór oddychania. Aparaty oddechowe MSA są wysoce innowacyjne i inteligentne. Zostały zaprojektowane wraz z profesjonalistami dzięki czemu sprostają najcięższym wyzwaniom przeciwpożarowym. Aparaty oddechowe MSA to urządzenia, którym można zaufać - zostały przetestowane przez Strażaków w różnych scenariuszach, są łatwe w użyciu, zapewnią skuteczność i niezawodną ochronę. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą aparatów oddechowych firmy MSA i dedykowanych do nich akcesoriów.

Hełmy strażackie MSA

MSA zajmuje się również produkcją niezawodnych hełmów strażackich Gallet, opracowanych we współpracy ze strażakami i wyznaczających nowy standard dla strukturalnych hełmów strażackich. Hełmy MSA Gallet są wykonywane i starannie montowane ręcznie we Francji. Posiadają konfigurowalną konstrukcję przez co można je dopasować do danych potrzeb i wykorzystać do podjęcia szeregu działań, zarówno do gaszenia pożarów zewnętrznych jak i do ratownictwa technicznego. Wygodna konstrukcja hełmów MSA jest zoptymalizowana pod kątem najwyższej ochrony termicznej i maksymalnej cyrkulacji powietrza, zapewniając również pełną ochronę głowy, oczu, twarzy i uszu. Hełmy MSA Gallet znajdują się w katalogu firmy od ponad trzydziestu lat, przez ten czas MSA wprowadziła w oryginalnym modelu szereg innowacji i ulepszeń dlatego aktualnie dostępny produkt gwarantuje wysoki, niespotykany poziom ochrony przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu użytkowania.

Detektory MSA

Ofertę dla Strażaków dopełniają detektory jedno i wielogazowe MSA. Detektory wielogazowe ALTAIR mogą mierzyć do 6 gazów jednocześnie. Detektory MSA są napędzane zaawansowaną technologią czujników MSA XCell®, przez co zapewniają szybszy czas reakcji, lepszą stabilność, dokładność, dłuższą żywotność i oszczędność kosztów w całym okresie eksploatacji urządzenia. Ekonomicznym urządzeniem są natomiast detektory jednego gazu MSA ALTAIR® zaprojektowane z myślą o doskonałej żywotności (czujniki działają przez ponad dwa lata) i wysokiej wydajności. Detektory jednogazowe MSA zawierają opcje czujników tlenku węgla, siarkowodoru i tlenu w połączeniu z alarmami LED, dźwiękowymi i wibracyjnymi.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?