Kategorie

Pilarka Stihl MSA 160 C-B bez akumulatora i ładowarki

brutto1 399,00 zł

netto1 137,40 zł

Nowoczesna pilarka akumulatorowa stworzona przez firmę STIHL. Pilarka spełnia najwyższe oczekiwania pod względem jakości cięcia oraz komfortu pracy.

STIHLMSA160

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Pilarka Stihl MSA 160 C-B bez akumulatora i ładowarki

Nowoczesna pilarka akumulatorowa

Informacja o produkcie

Pierwsza pilarka akumulatorowa STIHL w technologii litowo-jonowej o znakomitej wydajności cięcia. Pilarka spełnia najwyższe oczekiwania pod względem jakości cięcia oraz komfortu pracy. Nadaje się idealnie do przygotowania drewna opałowego, pielęgnacji drzewostanu na posesjach, w ogrodach i sadach oraz do pracy w pomieszczeniach zamkniętych. Wyposażona w prowadnicę o długości 30 cm oraz nową piłę łańcuchową 1/4"-PM3 o niskim poziomie wibracji i minimalnej skłonności do odbić, którą skonstruowano specjalnie z myślą o lekkich pilarkach. Przeznaczona do cięcia gałęzi i drzew o średnicy do 20 cm.

Wyposażenie seryjne

Obsługa oburęczna - Specjalnie uformowany uchwyt przedni i komfortowy uchwyt tylny umożliwiają wygodną i pewną pracę we wszystkich pozycjach roboczych.

Uchwyt tylny - Czarna powłoka z miękkiego tworzywa znajdująca się na uchwycie tylnym zapewnia pewny chwyt we wszystkich pozycjach roboczych. Dźwignię z przełącznikiem odbezpiecza się wciskając przycisk umieszczony nad dźwignią.

Silnik elektryczny EC - Nowoczesny silnik elektryczny EC generuje w akumulatorze do 55% więcej mocy i ekonomicznie go eksploatuje, a żywotność akumulatora wzrasta nawet do 70%. Silnik elektryczny EC przekonuje użytkowników małym ciężarem, kompaktowymi wymiarami i niemalże brakiem zużycia mechanicznego.

QuickStop Super (Q) - Dodatkowy hamulec zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo. Piła łańcuchowa zatrzymuje się natychmiast nie tylko w przypadku odpowiednio mocnego odbicia lub uruchomienia osłony dłoni, lecz także w przypadku zwolnienia tylnego uchwytu pilarki. Ten jedyny w swoim rodzaju hamulec piły łańcuchowej zapewnia doskonałą ochronę we wszystkich pozycjach roboczych.

Termosowy korek zbiornika oleju - Przezroczysty zbiornik na olej i jego otwieranie bez użycia narzędzi ułatwia uzupełnianie i kontrolę poziomu oleju.

Błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej (B) - Błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej STIHL (B) ułatwia napinanie piły łańcuchowej. Po poluzowaniu pokrywy koła napędowego piła łańcuchowa może zostać napięta za pomocą koła nastawczego bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego.

Więcej na temat narzędzi STIHL możemy przeczytać na naszym blogu:

Link do artykułu na blogu

Specyfikacja produktu

  Czas pracy Od 18 min do 230 (zależności od zastosowanego akumulatora)
  Zasilanie Akumulator litowo-jonowy
  Poziom mocy akustycznej dB(A) 95
  Podziałka piły łańcuchowej 1/4 " P
  Wartość drgań strona lewa / prawa m/s² 2,7/2,9
  Typ piły łańcuchowej STIHL Oilomatic Picco Micro 3 (PM3)
  Ciężar bez akumulatora kg 3,2
 • Prezentujemy bardzo mocne Akumulatory Stihl AP 200 dedykowane do narzędzi akumulatorowych Stihl PRO. Akumulatory o różnej pojemności, ze wskaźnikiem naładowania

  Akumulator Stihl AP 200

  799,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Oferujemy Ładowarki Stihl AL 101 230V kompatybilne z akumulatorami AP i AK. Ładowarka zapewnia pasywne chłodzenie akumulatora. Możliwość zamontowania na ścianie.

  Ładowarka Stihl AL 101

  219,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :