Pilarka Stihl MSA 160 C-B bez akumulatora i ładowarki -  Narzędzia akumulatorowe STIHL
Pilarka Stihl MSA 160 C-B bez akumulatora i ładowarki -  Narzędzia akumulatorowe STIHL
Pilarka akumulatorowa Stihl MSA 160 C-B bez akumulatora i ładowarki -  Narzędzia STIHL

Pilarka Stihl MSA 160 C-B bez akumulatora i ładowarki

1 649,00 zł brutto
1 340,65 zł netto

Pilarka Stihl MSA 160 C-B bez akumulatora i ładowarki

Nowoczesna pilarka akumulatorowa

Pierwsza pilarka akumulatorowa STIHL w technologii litowo-jonowej o znakomitej wydajności cięcia. Pilarka spełnia najwyższe oczekiwania pod względem jakości cięcia oraz komfortu pracy. Nadaje się idealnie do przygotowania drewna opałowego, pielęgnacji drzewostanu na posesjach, w ogrodach i sadach oraz do pracy w pomieszczeniach zamkniętych. Wyposażona w prowadnicę o długości 30 cm oraz nową piłę łańcuchową 1/4"-PM3 o niskim poziomie wibracji i minimalnej skłonności do odbić, którą skonstruowano specjalnie z myślą o lekkich pilarkach. Przeznaczona do cięcia gałęzi i drzew o średnicy do 20 cm.

Wyposażenie seryjne

Obsługa oburęczna - Specjalnie uformowany uchwyt przedni i komfortowy uchwyt tylny umożliwiają wygodną i pewną pracę we wszystkich pozycjach roboczych.

Uchwyt tylny - Czarna powłoka z miękkiego tworzywa znajdująca się na uchwycie tylnym zapewnia pewny chwyt we wszystkich pozycjach roboczych. Dźwignię z przełącznikiem odbezpiecza się wciskając przycisk umieszczony nad dźwignią.

Silnik elektryczny EC - Nowoczesny silnik elektryczny EC generuje w akumulatorze do 55% więcej mocy i ekonomicznie go eksploatuje, a żywotność akumulatora wzrasta nawet do 70%. Silnik elektryczny EC przekonuje użytkowników małym ciężarem, kompaktowymi wymiarami i niemalże brakiem zużycia mechanicznego.

QuickStop Super (Q) - Dodatkowy hamulec zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo. Piła łańcuchowa zatrzymuje się natychmiast nie tylko w przypadku odpowiednio mocnego odbicia lub uruchomienia osłony dłoni, lecz także w przypadku zwolnienia tylnego uchwytu pilarki. Ten jedyny w swoim rodzaju hamulec piły łańcuchowej zapewnia doskonałą ochronę we wszystkich pozycjach roboczych.

Termosowy korek zbiornika oleju - Przezroczysty zbiornik na olej i jego otwieranie bez użycia narzędzi ułatwia uzupełnianie i kontrolę poziomu oleju.

Błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej (B) - Błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej STIHL (B) ułatwia napinanie piły łańcuchowej. Po poluzowaniu pokrywy koła napędowego piła łańcuchowa może zostać napięta za pomocą koła nastawczego bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego.

Więcej na temat narzędzi STIHL możemy przeczytać na naszym blogu:

Link do artykułu na blogu

 • Czas pracy: Od 18 min do 230 (zależności od zastosowanego akumulatora)
 • Zasilanie: Akumulator litowo-jonowy
 • Poziom mocy akustycznej dB(A): 95
 • Podziałka piły łańcuchowej: 1/4 " P
 • Wartość drgań strona lewa / prawa m/s²: 2,7/2,9
 • Typ piły łańcuchowej STIHL Oilomatic: Picco Micro 3 (PM3)
 • Ciężar bez akumulatora kg: 3,2
0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?