Kategorie

PRO Stihl TSA 230 bez akumulatora i ładowarki

brutto1 799,00 zł

netto1 462,60 zł

Przecinarka akumul. PRO Stihl TSA 230 (bez akumulatora i ładowarki) jest poręcznym i wydajnym narzędziem do wielorakiego zastosowania. Głębokość cięcia do 70mm.

STIHLTSA230

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Przecinarki akumulatorowe PRO Stihl TSA 230 bez akumulatora i ładowarki

Małe wymiary. Wielka moc.

Informacja o produkcie

Niewielki ciężar, poręczny uchwyt i głębokość cięcia do 70 mm powodują, że przecinarka TSA 230 jest idealnym urządzeniem przeznaczonym do wielu zastosowań. Ponadto dzięki przyłączu wody i króćcowi ssącemu unikniemy pracy w pyle. Bezszczotkowy silnik elektryczny EC jest wyjątkowo wydajny i ekonomiczny w eksploatacji.

Informacje dodatkowe

Nieograniczona mobilność - Bezprzewodowa technologia akumulatorowa umożliwia szerokie zastosowanie przecinarki STIHL TSA 230 – również w miejscach bez dostępu do źródła zasilania.

Czysta praca wewnątrz i na zewnątrz - Dzięki temu, że przecinarka TSA 230 nie emituje spalin, może być używana także w zamkniętych pomieszczeniach. A ochrona przed wilgocią umożliwia pracę na zewnątrz nawet w złych warunkach atmosferycznych.

Uruchamianie za pomocą przycisku - Przecinarkę TSA 230 można szybko i łatwo uruchomić używając przycisku.

Niski ciężar – wszechstronne zastosowanie Dzięki niskiemu ciężarowi - 3,9 kg (bez akumulatora), głębokości cięcia do 70 mm i możliwości pracy bezprzewodowej, przecinarka TSA 230 ustanawia nowe standardy w zastosowaniach na ograniczonych powierzchniach.

Poręczny uchwyt - Ergonomicznie ukształtowany uchwyt gwarantuje pewny chwyt urządzenia w każdej pozycji i precyzyjne prowadzenie.

Czyste i bezpyłowe cięcie - Seryjnie montowane przyłącze wody oraz króciec ssący zapewniają wiązanie pyłu podczas pracy, co umożliwia czyste cięcie w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Bogate wyposażenie - Wyposażenie umożliwiające ciężką pracę: Przecinarka TSA 230 wyposażona jest w blokadę umożliwiającą łatwą wymianę tarczy tnącej, hamulec wybiegu błyskawicznie zatrzymujący urządzenie oraz główny przełącznik do wyłączenia przecinarki.

Wydajna technologia przy małej konserwacji - Bezszczotkowy silnik elektryczny EC jest wyjątkowo trwały i niemalże nie ulega mechanicznemu zużyciu. Energia akumulatora jest przetwarzana w imponującą wydajność roboczą.

Specyfikacja produktu

  Waga 3,9
  Zasilanie Akumulator litowo-jonowy
  Poziom mocy akustycznej dB(A) 114
  Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 103
  Zalecany akumulator AP 300
  Napięcie znamionowe 36
  Średnica tarczy tnącej mm 230
  Maksymalna głębokość cięcia mm 70
 • Oferujemy Ładowarki Stihl AL 101 230V kompatybilne z akumulatorami AP i AK. Ładowarka zapewnia pasywne chłodzenie akumulatora. Możliwość zamontowania na ścianie.

  Ładowarka Stihl AL 101

  219,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Mocny Akumulator litowo-jonowy Stihl AP 300 kompatybilny z systemem akumulatorowym STIHL PRO. Akumulatory dostępne w wersjach o różnej pojemności.

  Akumulator Stihl AP 300

  989,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :