PRO Stihl TSA 230 bez akumulatora i ładowarki -  Narzędzia akumulatorowe STIHL

PRO Stihl TSA 230 bez akumulatora i ładowarki

1 799,00 zł brutto
1 462,60 zł netto

Przecinarki akumulatorowe PRO Stihl TSA 230 bez akumulatora i ładowarki

Małe wymiary. Wielka moc.

Informacja o produkcie

Niewielki ciężar, poręczny uchwyt i głębokość cięcia do 70 mm powodują, że przecinarka TSA 230 jest idealnym urządzeniem przeznaczonym do wielu zastosowań. Ponadto dzięki przyłączu wody i króćcowi ssącemu unikniemy pracy w pyle. Bezszczotkowy silnik elektryczny EC jest wyjątkowo wydajny i ekonomiczny w eksploatacji.

Informacje dodatkowe

Nieograniczona mobilność - Bezprzewodowa technologia akumulatorowa umożliwia szerokie zastosowanie przecinarki STIHL TSA 230 – również w miejscach bez dostępu do źródła zasilania.

Czysta praca wewnątrz i na zewnątrz - Dzięki temu, że przecinarka TSA 230 nie emituje spalin, może być używana także w zamkniętych pomieszczeniach. A ochrona przed wilgocią umożliwia pracę na zewnątrz nawet w złych warunkach atmosferycznych.

Uruchamianie za pomocą przycisku - Przecinarkę TSA 230 można szybko i łatwo uruchomić używając przycisku.

Niski ciężar – wszechstronne zastosowanie Dzięki niskiemu ciężarowi - 3,9 kg (bez akumulatora), głębokości cięcia do 70 mm i możliwości pracy bezprzewodowej, przecinarka TSA 230 ustanawia nowe standardy w zastosowaniach na ograniczonych powierzchniach.

Poręczny uchwyt - Ergonomicznie ukształtowany uchwyt gwarantuje pewny chwyt urządzenia w każdej pozycji i precyzyjne prowadzenie.

Czyste i bezpyłowe cięcie - Seryjnie montowane przyłącze wody oraz króciec ssący zapewniają wiązanie pyłu podczas pracy, co umożliwia czyste cięcie w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Bogate wyposażenie - Wyposażenie umożliwiające ciężką pracę: Przecinarka TSA 230 wyposażona jest w blokadę umożliwiającą łatwą wymianę tarczy tnącej, hamulec wybiegu błyskawicznie zatrzymujący urządzenie oraz główny przełącznik do wyłączenia przecinarki.

Wydajna technologia przy małej konserwacji - Bezszczotkowy silnik elektryczny EC jest wyjątkowo trwały i niemalże nie ulega mechanicznemu zużyciu. Energia akumulatora jest przetwarzana w imponującą wydajność roboczą.

 • Waga: 3,9
 • Zasilanie: Akumulator litowo-jonowy
 • Poziom mocy akustycznej dB(A): 114
 • Poziom ciśnienia akustycznego dB(A): 103
 • Zalecany akumulator: AP 300
 • Napięcie znamionowe: 36 V
 • Średnica tarczy tnącej mm: 230
 • Maksymalna głębokość cięcia mm: 70
0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem

  Wysyłka kurierem

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć