Kategorie

Zestaw końcówek do rozpieraczy kolumnowych LUKAS

brutto4 190,00 zł

netto3 406,50 zł

Zestaw końcówek kompatybilnych z wszystkimi rozpieraczami kolumnowymi LUKAS zawiera końcówkę V, tnącą i stożkową, bolce i adaptery do montażu na rozpieraczach.

LUKAS032

Nowy produkt

5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Zestaw końcówek do rozpieraczy kolumnowych LUKAS

Końcówki do każdego rodzaju rozpieraczy kolumnowych

Rozpieracze kolumnowe często posiadają wymienne końcówki robocze, które użytkownik może samodzielnie wymieniać podczas pracy, bez zastosowania specjalistycznych narzędzi, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. Dzięki opatentowanym wielofunkcyjnym końcówkom LUKAS można je  stosować do rozpierania, korowania, ciągnięcia i ściskania. W zastosowaniu spotykane są końcówki do cięcia i rolowania blach, do mocowania adapterów do mocowania łańcuchów, do wykonywania pracy ciągnięcia przez rozpieracz. Dla sprawnego prowadzenia akcji ratowniczej istotna jest siła, jaką można uzyskać na początku ruchu ramion przy minimalnym ich rozwarciu, ponieważ, aby np. wyważyć zakleszczone drzwi pojazdu, końcówki rozpieracza trzeba wkładać w niewielkie otwory w zdeformowanej karoserii. W ten sposób działasz szybciej i bezpieczniej. Obecnie coraz częściej rozpieracze posiadają ramiona, cylindry i tłoczyska wykonane ze stopów aluminium. Dlatego operując rozpieraczem należy uważać, aby nie obciążać bezpośrednio aluminiowych ramion narzędzia, przykładając ich do rozpieranych elementów również przy zastosowaniu końcówek. Końcówki z prezentowanego zestawu LUKAS można stosować ze wszystkimi rozpieraczami kolumnowymi tej marki.

Praktyka ratownicza pokazuje, że podczas akcji przydatne są końcówki o innym kształcie niż standardowa tzw. „krala”.
Końcówki z zestawu końcówek Lukas można stosować ze wszystkimi rozpieraczami kolumnowymi, które dzięki nim są bardziej wydajne i wielostronne.

W skład zestawu wchodzą

Końcówka V
Końcówka stożkowa
Końcówka tnąca
Adapter do montażu na rozpieraczach kolumnowych R 410, R 412, R 414
Adapter do montażu na rozpieraczach kolumnowych R 420, R 422, R 424
Dwa bolce
Waliza

lucas

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :