WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Zestaw końcówek do rozpieraczy kolumnowych LUKAS -  Narzędzia hydrauliczne LUKAS

Zestaw końcówek do rozpieraczy kolumnowych LUKAS

5 000,00 zł brutto
4 065,04 zł netto

Zestaw końcówek do rozpieraczy kolumnowych LUKAS

Końcówki do każdego rodzaju rozpieraczy kolumnowych

Rozpieracze kolumnowe często posiadają wymienne końcówki robocze, które użytkownik może samodzielnie wymieniać podczas pracy, bez zastosowania specjalistycznych narzędzi, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy.
Dzięki opatentowanym wielofunkcyjnym końcówkom LUKAS można je  stosować do rozpierania, korowania, ciągnięcia i ściskania. W zastosowaniu spotykane są końcówki do cięcia i rolowania blach, do mocowania adapterów do mocowania łańcuchów, do wykonywania pracy ciągnięcia przez rozpieracz. Dla sprawnego prowadzenia akcji ratowniczej istotna jest siła, jaką można uzyskać na początku ruchu ramion przy minimalnym ich rozwarciu, ponieważ, aby np. wyważyć zakleszczone drzwi pojazdu, końcówki rozpieracza trzeba wkładać w niewielkie otwory w zdeformowanej karoserii. W ten sposób działasz szybciej i bezpieczniej.

Końcówki do rozpieraczy w praktyce

Obecnie coraz częściej rozpieracze posiadają ramiona, cylindry i tłoczyska wykonane ze stopów aluminium. Dlatego operując rozpieraczem należy uważać, aby nie obciążać bezpośrednio aluminiowych ramion narzędzia, przykładając ich do rozpieranych elementów również przy zastosowaniu końcówek.
Końcówki z prezentowanego zestawu LUKAS można stosować ze wszystkimi rozpieraczami kolumnowymi tej marki.Praktyka ratownicza pokazuje, że podczas akcji przydatne są końcówki o innym kształcie niż standardowa tzw. „krala”. Końcówki z zestawu końcówek Lukas można stosować ze wszystkimi rozpieraczami kolumnowymi, które dzięki nim są bardziej wydajne i wielostronne.

W skład zestawu wchodzą:

Końcówka V
Końcówka stożkowa
Końcówka tnąca
Adapter do montażu na rozpieraczach kolumnowych R 410, R 412, R 414
Adapter do montażu na rozpieraczach kolumnowych R 420, R 422, R 424
Dwa bolce
Waliza

lucas

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?