Wspornik progowy LRS-C Lukas -  Narzędzia hydrauliczne LUKAS

Wspornik progowy LRS-C Lukas

3 590,00 zł brutto
2 918,70 zł netto

Kluczowe informacje o produkcie

Wspornik progowy LRS-C od Lukas stanowi kluczowe wyposażenie dla służb ratunkowych, zapewniając niezawodność i uniwersalność podczas akcji ratowniczych. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji, wspornik LRS-C Lukas dopasowuje się do różnorodnych typów pojazdów, co czyni go niezastąpionym narzędziem w każdym samochodzie ratowniczym.

Uniwersalne dopasowanie

Wspornik LRS-C wyróżnia się możliwością regulacji, co pozwala na jego montaż na progu samochodowym o wysokości od 140 do 250 mm. Dzięki tej cechze, wspornik jest kompatybilny zarówno z samochodami osobowymi, jak i z vanami czy małymi samochodami dostawczymi.

Zwiększone bezpieczeństwo dzięki zaciskaniu

Zaciskanie się na progu pojazdu podczas operacji z użyciem rozpieracza kolumnowego znacząco zwiększa bezpieczeństwo interwencji, minimalizując ryzyko przesunięcia się sprzętu i potencjalnego uszkodzenia samochodu lub zranienia osób.

Zalety Wspornika Progowego LRS-C

Niezawodne mocowanie

Wspornik LRS-C Lukas zapewnia solidne i niezawodne mocowanie do progu pojazdu, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa i efektywności akcji ratowniczych.

Kompatybilność z różnymi typami rozpieraczy

Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji, wspornik jest kompatybilny z wszystkimi typami rozpieraczy kolumnowych, co zapewnia wszechstronność użycia w różnych scenariuszach ratowniczych.

Regulacja dopasowania

Unikalna możliwość regulacji wysokości i dopasowania do długości rozpieracza gwarantuje, że wspornik LRS-C Lukas będzie pasować do każdego typu pojazdu, co czyni go niezbędnym elementem wyposażenia każdej jednostki ratowniczej.

Specyfikacja techniczna

• Regulacja wysokości: od 140 do 250 mm
• Kompatybilność: pasuje do wszystkich typów rozpieraczy kolumnowych
• Bezpieczeństwo: zwiększa stabilność i bezpieczeństwo podczas użycia rozpieraczy
• Dzięki wspornikowi progowemu LRS-C Lukas, służby ratownicze otrzymują niezawodne, bezpieczne i uniwersalne narzędzie, które umożliwia szybkie i skuteczne działanie w różnorodnych warunkach i scenariuszach ratowniczych.

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?