Kategorie

Zabezpieczenie na Airbag 1

brutto319,80 zł

netto260,00 zł

Zabezpieczenie na Airbag 1 pozwala na szybkie i łatwe zabezpieczenie poduszki powietrznej przed jej niekontrolowanym wybuchem. Produkt wykonany z materiału COMPLN.

APE001

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Zabezpieczenie na Airbag 1

Niekontrolowany wybuch poduszki powietrznej w stronę poszkodowanego lub ratownika może spowodować znaczny uszczerbek na zdrowiu. Wystrzelony pirotechnicznie gaz może wywołać przejściową głuchotę a także ciężkie obrażenia ciała wywołane przez zderzenie z twardą, napełniającą się gazem poduszką. Pamiętajmy, że poduszka powietrzna wystrzela z prędkością 300km/h! Przed przystąpieniem do akcji ratowniczej w pojeździe, w którym nie doszło do wystrzelenia poduszki powietrznej kierowcy należy zabezpieczyć airbag dedykowanym do tego celu produktem. Wtedy  podejmowanie działań przy poszkodowanym będzie dużo bardziej bezpieczne. 
Zabezpieczenie przed uruchomieniem poduszki AIRBAG 1 pozwala na jej kontrolę i uniknięcie niekontrolowanego wybuchu. Produkt został wykonany z mocnego, pięciowarstwowego materiału COMPLN. Impregnowane taśmy i klamry zabezpieczające pozwalają na proste i szybkie nałożenie na kierownicę. Całość zamknięta torbie transportowej.

Zabezpieczenie przed uruchomieniem poduszki AIRBAG

Rozmiar: 35-39cm

Pięcio-warstwowy materiał COMPLN.

Impregnowane taśmy.

Klamry zabezpieczające.

Torba transportowa.

airba airb air 

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :