Filtry

Cena

Cena

  • 356,00 zł - 713,00 zł

Osłony poduszek powietrznych

Aktywne filtry

Zabezpieczenie na Airbag 1

Zabezpieczenie na Airbag 1 pozwoli na szybkie i łatwe zabezpieczenie poduszki powietrznej przed jej niekontrolowanym wybuchem. Wykonane z materiału COMPLN.

Cena 357,00 zł

Zabezpieczenie na Airbag 2

Zabezpieczenie przed uruchomieniem poduszki Airbag 2 zostało wykonane z solidnego,  złożonego z pięciu warstw materiał COMPLN. Rozmiar 35-39cm i 40-45cm.

Cena 712,99 zł

Osłony Poduszek powietrznych

W czasie akcji ratowniczej polegającej na udzielaniu pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych należy zwrócić szczególną uwagę na to aby zarówno poszkodowany jak i udzielający pomocy ratownik nie odnieśli dodatkowych uszczerbków na zdrowiu. Nie zapominajmy, że szkodę taką może wyrządzić niekontrolowany wybuch poduszki powietrznej (airbag), która w innych okolicznościach może uratować życie. Wybuch poduszki powietrznej (wystrzelany pirotechnicznie gaz) może wywołać urazy takie jak m.in. przejściowa głuchota czy ciężkie obrażenia ciała wywołane przez zderzenie z twardą, napełniającą się gazem poduszkę. Aby uniknąć takich zdarzeń należy zadbać
o odpowiednie zabezpieczenie niewystrzelonej poduszki.

Zabezpieczenie airbag

W asortymencie sklepu pożarniczego Strefa998.pl posiadamy dwa zestawy zabezpieczeń na Airbag kierowcy. Dzięki zabezpieczeniu, który zamontujemy w sposób szybki i łatwy - podejmowanie działań przy poszkodowanym będzie dużo bezpieczniejsze. Pamiętajmy, że poduszka powietrzna wystrzela z prędkością 300km/h! Niekontrolowany wybuch w kierunku poszkodowanego lub ratownika może wywołać poważne uszkodzenia ciała a nawet zagrozić życiu. Przed przystąpieniem do akcji ratowniczej w pojeździe, w którym nie doszło do wystrzelenia poduszki powietrznej kierowcy - nie zapominajmy o zabezpieczeniu airbag dedykowanym do tego celu produktem.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?